Alikantė

Viduržemio jūros skalaujama Alikantė yra gražus kurortas. Jos apylinkėse auginama daug vynuogių, iš kurių gaminamas aromatingas vynas. Taip pat verta dėmesio Viduržemio jūros virtuvė, o vietiniai gyventojai sako, kad atvykus į Alikantę būtina paragauti paelos. Žinoma nepamirškite užsisakyti ir jūros gėrybių. Mieste gausu architektūros paminklų ir gražių vietų pasivaikščiojimams ir poilsiui. Puikūs paplūdimiai taip pat nelieka pamiršti.

ALC1_1_alicantealicante-abba-2

Santa Barbara tvirtovė

Santa Barbara tvirtovė – Alikantės simbolis stovintis ant Benacatil kalno, kuris pasitinka visus įvažiuojančius į šį puikų kurortą. Tai pati didžiausia Ispanijos tvirtovė, kuri, be abejonės, yra lankomiausias turistinis objektas. Ji buvo pastatyta 9 amžiuje. Per visą ilgą laikotarpį Santa Barbara tvirtovėje galima pamatyti tris skirtingus stilius, nes ji buvo keičiama ir papildoma skirtingų šeimininkų. Pakilus į kalną atsiveria nepakartojama apylinkių panorama, o vakarais čia susirenka romantikos išsigilusieji, nes sakoma, kad saulėlydžiai šioje vietoje įspūdingi.

Santa Barbara tvirtovė

Miesto rotušė

Alikantės centre stovi Miesto rotušė, kuri buvo pastatyta 18 amžiuje. Nors jos statybos buvo pradėtos 1699 metais. Iš abiejų pusių pastatą saugo du 35 metrų aukščio bokštai, o viduryje matomos gražios baliustrados. Vieno stiliaus čia nėra, tačiau galima įžvelgti daugybę religinių elementų. Miesto rotušė vieningai įsilieja į šalia esančių senovinių pastatų ansamblį, o čia esanti aikštė yra viena iš svarbiausių, kurioje vyksta įvairūs renginiai. Rotušė atvira lankytojams. Čia galima pamatyti pagrindines jos sales ir kambarius.

1848-89733

Villajoyosa pakrantė

Villajoyosa pakrantė yra viena iš judriausių Alikantės vietų. Čia ne tik puiki vieta pasivaikščiojimams ir grožėjimuisi nuostabia gamta, bet ir galimybė pamatyti ispanų architektūros statinius. Villajoyosa pakrantė tikras poilsiautojų rojus. Čia galima išsirinkti tinkamą viešbutį ar restoraną. Turistams siūloma ateiti pasivaikščioti ne tik dieną, bet ir vakare, kuomet galima ir smagiai pasilinksminti.

villajoyosa-photoVillajoyosapuerto

Levante paplūdimys

Levante paplūdimys yra labai komfortiškas ir švarus, todėl čia netrūksta poilsiautojų. Viduržemio jūra ir puikus smėlis garantuoja gerai praleistą laiką. Paplūdimys tinkamas šeimoms su vaikais, nes krantas smulkaus smėlio ir nedidelis gylis. Mėgstantiems aktyvias pramogas siūloma išsinuomoti vandens pramogų ir sporto inventorių. Bet kuriuo atveju Jūsų čia laukia turiningai praleistas laikas.

levante

Esplanade of Spain alėja

Viena iš spalvingiausių ir gražiausių Ispanijos alėjų – Esplanade of Spain yra Alikantėje. Tai įspūdinga gatvė, kuri tęsiasi 500 metrų. Jos istorija prasidėjo 1830 metais ir iki šiol ji puošia kurortą. Gatvė dekoruota iš spalvotų mozaikos plytelių, kurios sudaro bangų imitaciją. Esplanade of Spain alėjoje yra net 6 milijonai plytelių. Iš abiejų jos pusių auga palmių alėja, kuri labai populiari karštomis vasaros dienomis. Tai pagrindinė Alikantės alėja, kurioje renkasi miesto gyventojai. Čia rasite daugybę kavinių, barų ir restoranų, o pačiame gale – magnolijas ir gražų fontaną.

Esplanade of Spain

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x