Akvitanijos regiono pilys

Šalia Atlanto vandenyno esantis Akvitanijos regionas yra nuostabi vieta. Daugybė keliautojų čia atvyksta pailsėti ir pažinti šio krašto paslaptis. Turistai atranda daugybę įdomių lankytinų vietų. Labiausiai traukia Prancūzijos pietvakariuose esančios Akvitanijos regiono pilys, kurios žavi savo istorijomis, paslaptimis ir grožiu. Į jas nuolat organizuojamos įvairios ekskursijos, kurių metu sužinomi svarbūs istoriniai faktai.

3

1Hautefort pilis

Hautefort pilis stovi to paties pavadinimo mieste. Tai įstabaus grožio architektūros paminklas, kuris buvo pastatytas 10 amžiuje. Viduramžiais pilis buvo svarbi gynybinė tvirtovė. Keičiantis amžiams ir savininkams statinys nuolat įgavo vis naujas formas ir stiliaus elementus. Šiuo metu visi besilankantys Hautefort pilyje pamato gražų klasikinį renesanso stilių. Iš plytų pastatytas statinys išsiskiria iš kitų juodu stogu ir kupolu. Lankytojai apsilankę pilyje gali žiūrėti filmus, dalyvauti parodose bei ekskursijose po pilį.

Hautefort pilis

Campagne pilis

15 amžiaus Campagne pilis yra unikalus istorinis kompleksas. Aplink ją esantis griovys kadaise tarnavo kaip gynybinės tvirtovės komplekso dalis. Pilies teritorijoje yra gražus parkas, vaisių sodas ir dendrariumas, kuriuose lankytojai gali ramiai pasivaikščioti ir pasigrožėti gražiu kraštovaizdžiu. Taip pat šio istorinio komplekso teritorijoje yra senovinė bažnyčia, kuri buvo pastatyta 12 amžiuje. Nuo 2001 metų Campagne pilis įtraukta į Prancūzijos istorijos paminklų sąrašą. Šiuo metu lankytojai gali susipažinti su pilies istorija ir apžiūrėti gražiausius kampelius.

Castle Campagne

Champagne_castleBelegarde pilis

Belegarde pilis buvo pastatyta 14 amžiuje ant kalvos nuo, kurios atsiveria graži panorama. Šis istorinis paminklas buvo kelis kartus perstatomas ir dabar matome galutinį variantą, kuris puikiai atspindi viduramžių architektūros stilių. Visi norintys pasižvalgyti po pilies vidų to padaryti negalės, nes šiuo metu Belegarde pilis yra privataus asmens nuosavybė, todėl juo pasigrožėti bus galima tik iš išorės.

France_Loiret_Bellegarde_Chateau_02

Beauvais pilis

Akvitanijos regione stovi Beauvais pilis. Tai viduramžiais pastatytas statinys, kuris iki šiol traukia savo paslaptimis lankytojus. Nors pilis priklauso Marijai Heriard, tačiau ji išlieka atvira visiems, norintiems pažinti pilies istoriją ir pasižvalgyti po jos vidų. Beauvais pilis buvo pastatyta 16 amžiuje ir atspindi viduramžių stilių. Keturkampio formos pilis turi du apvalius bokštus. Šalia galima pamatyti seną karvelių fermą. Ji kartu su pilimi yra įtraukta į Prancūzijos istorinių paminklų sąrašą. Šiuo metu viduramžių statinys labai populiarus ir mėgstamas turistų.

Beauvais Castle

chantilly-copyright-french-moments-20Jumilhac pilis

17 amžiuje pastatyta Jumilhac pilis du šimtus metų buvo statoma. Ji iki šiol valdoma La Tur diu Pen šeimos. Jų nuosavybėje pilis buvo nuo pat jos įkūrimo. Visi norintys apsilankyti jos viduje, gali tai padaryti. Renesanso stilius su kitų stilių elementais puikiai dera tarpusavyje. Jumilhac pilis yra ne tik istorinis Prancūzijos paminklas, bet ir pagrindine Julilhac le Grand miesto lankytina vieta.

jumilhac-final

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x