Vertos dėmesio Tailando apžvalgos aikštelės

Tailandas žavi daugelį keliautojų. Čia tiek daug gražių vietų, kurias pirmą kartą matant užgniaužia kvapą ir ilgam išlieka atmintyje. Daugelyje pasaulio vietų yra aikštelės skirtos tokių gražių vietų apžiūrai. Ne išimtis ir kontrastingasis Tailandas. Vertos dėmesio yra kai kurios populiarios apžvalgos aikštelės. Į jas atvyksta tiek vietiniai gyventojai, tiek ir smalsūs turistai.

bangkok-capital-city-of-thailand-nightscape-arthit-somsakulbaiyokesky4

Baiyoke apžvalgos aikštelė

Baiyoke apžvalgos aikštelė randama Tailando sostinėje Bankoke. Tai miestas, kuriame tiek daug įvairių gražių, modernių bei tradicinių pastatų. Jeigu norite pamatyti juos iš geriausios vietos reikia surasti šią apžvalgos aikštelę. Iš jos atsivers kerintis vaizdas. Baiyoke apžvalgos aikštelė yra pačiame aukščiausiame Tailando pastate. Tai Baiyoke Sky dangoraižis. Liftu, kuris pagamintas iš stiklo, labai dideliu greičiu pakilsite į reikiamą aukštį. Prieš jus atsivers neįtikėtina panorama. Tiesa, aukščio bijantys žmonės gali jausti ir diskomfortą, nes apžvalgos aikštelė yra įrengta 84 aukšte. Pati aikštelė sukasi 360 laipsnių kampu. Pasigrožėjus vaizdais užeikite į čia esantį restoraną, kuriame galėsite mėgautis tiek tradicine Azijos virtuve, tiek ir geriausiais europietiškais patiekalais. Taigi, jei tik lankysitės Bankoke, tai nepraleiskite progos pakilti į Baiyoke apžvalgos aikštelę. Įspūdžiai išliks dar ilgai.

thailand-bangkok-city-thailand-bangkok-the-city 10-36-30

Khao Phra Tam Nak apžvalgos aikštelė 

Patajoje, Čonburio provincijos kurortiniame mieste, yra Khao Phra Tam Nak apžvalgos aikštelė. Ant nedidelės kalvos yra pati geriausia vieta, iš kurios matomos Patajos apylinkės. Pakilti ant apžvalgos aikštelės labai paprasta. Į kalvą veda gerai išasfaltuotas kelias. Nuo čia atsiveria gražaus miesto panorama. Ne tik kaip vieta, iš kurios atsiveria gražus vaizdas žinoma Khao Phra Tam Nak apžvalgos aikštelė. Čia yra ir lankytinos vietos. Viena iš svarbiausių – Budos šventykla. Taip pat čia randamas paminklas, kuris skirtas tajų jūrų laivyno įkūrėjo K. Čomponkhetudo garbei.

big-buddha-300x225khao-phra-tamnak

Kata apžvalgos aikštelė

Kata apžvalgos aikštelė yra gražioje Phuket saloje. Ji skirta visiems, kurie nori pasigrožėti Pu sala. Tai nedidelė sala, tačiau panorama tikrai pakerės jus. Taip pat iš čia matomi Karon ir Kata paplūdimiai. Netoli nuo čia yra du stilingi barai, kurie gausiai lankomi tiek turistų, tiek ir vietinių gyventojų. Kata apžvalgos aikštelės tikrai nepravažiuosite, nes ji yra šalia kelio, kuris veda nuo Kata paplūdimio prie vienos iš lankomiausių vietų – Nai Harna. Pakilus į apžvalgos aikštelę galėsite mėgautis vaizdu. Čia dirbantys darbuotojai visuomet informuoja, kiek yra laisvų vietų, tad neteks grūstis tam, kad tarp minios kitų smalsių stebėtojų galėtumėte prasibrauti prie geriausių vietų, iš kurių matosi panorama.

kata-viewpoint
kata_viewpoint_001

Švyturio Bang Bao apžvalgos aikštelė

Žvejų kaimelyje Bang Bao stovi baltut baltutėlis švyturys. Tai šios nedidelės gyvenvietės simbolis. Turistai jo pamatyti atvysta dėl to, kad jame yra įkurta apžvalgos aikštelė. Švyturys randasi iškyšulyje. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą su laivais, miškus, kalnus ir kaimelio pastatus. Keliautojams tampa garbės reikalu atvykti čia ir pakilti į Švyturio Bang Bao apžvalgos aikštelę, juk iš čia galima pamatyti gražius vaizdus bei juos užfiksuoti fotoaparatais ar vaizdo kameromis. Ypatingai čia gražu, kuomet sutemsta. Baltas švyturys apšviečiamas šviesa ir atrodo dar įspūdingesnis. Pasivaikščiojimus vakarais ypatingai mėgsta romantikos pasiilgusios poros. Šalia yra puikūs ir jaukūs restoranai, kuriuose galima skaniai pavalgyti.

84515267

Auksinio trikampio Sop Ruak apžvalgos aikštelė

Auksinio trikampio Sop Ruak apžvalgos aikštelė yra Chiangrai provincijoje. Tai Mekongo ir Ruak upių santakos centras. Graži vieta, kurioje susitinka dvi upės ir ribojasi trys šalys: Tailandas, Birma ir Laosas. Pamatyti tokio vaizdo atvyksta keliautojai iš tolimiausių kampelių. Tiek turistai, tiek ir šios šalies gyventojai džiaugiasi atradę šią vietą. Iš Tailando pusės yra nedidelės prekyvietės skirtos suvenyrams, Opiumo muziejus, pakrantė su Budos statula ir daugybė restoranų. Pažintis su šia vieta tikrai neprailgs. Pakilus į Auksinio trikampio Sop Ruak apžvalgos aikštelę atsivers panorama iš paukščio skrydžio. Čia yra turistinės ekskursijos, kurios skirtos turistams. Be to, galite leistis net į pažintinę ekskursiją, kuri vyks Birmoje arba Laose. Taigi, atvykę į Auksinio trikampio centrą turėsite išskirtinę galimybę susipažinti su kaimyninėmis Tailando šalimis. Tai bus nepamirštamos akimirkos.

 sop-ruak-the-center-ofDCP_1095

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x