Rajongas

Rajongas – vakarų Tailando provincijos centras. Nuostabus kraštovaizdis iš lygumų, kalnų ir salų sukuria nuostabią aplinką. Tai puiki vieta tiek poilsiui, tiek ir pažinčiai su Tailando kultūra. Čia puikūs paplūdimiai, kuriuose galima sutikti daugybę svečių iš kitų šalių. Taip pat Rajongas garsus daugiau kaip 100 kilometrų besitęsiančiu kriokliu. Gamta nepagailėjo šiai vietai ypatingų augalų bei gyvūnų.

APTOPIX India Hindu Festivalrayong-1270146998_w514h350

Samet sala

Samet sala yra viena iš gražiausių Tailando salų. Tai šalies nacionalinės vertės objektas, kuris kasmet sutraukia tūkstančius turistų. Jeigu Jus žavi baltas, švelnus ir smulkus smėlis ir krištolo skaidrumo jūra, tuomet būtinai keliaukite į Samet salą. Vaizdingi rifai, lagūnos ir daugybė egzotinių rūšių žuvų sukuria nuostabią gamtos oazę. Tai vieta, kurioje galima mėgautis gamtos sukurtu grožiu.

Samet salaSamet sala2

Suphattra Land Fruit vaisių ferma

Visai netoli nuo Rajongo yra Suphattra Land Fruit vaisių ferma. Tai vienas iš didžiausių šalies botanikos sodų. Apsilankius jame galima ne tik pamatyti kulinarinio muziejaus eksponatus, kuriuos kiekvienas norintis gali paragauti. Čia auga daugybė rūšių augalų. Jeigu pavargote, tai iki alėjų galite vykti tramvajumi. Jis taip pat veža iki bananų, ananasų ir kitų egzotiškų vaisų augimo vietos. Didžiulė Suphattra Land Fruit vaisių fermos teritorija turi papajų plantacijas. Būtent iš jų gaminamos salotos Tailande patiekiamos beveik visose vietose.

Suphattra Land Fruit Farm1Suphattra Land Fruit Farm

Khao Wong urvai

Khao Wong urvai yra netoli nuo Rajongo. Juos rasite Khao Chamao Kao Wong nacionaliniame parke. Jame yra apie 86 urvai. Juose yra daug įėjimų ir išėjimų. Kai kuriuose urvuose įrengtos šventyklos, o kai kurios tiesiog parodo gamtos sukurtus stebuklus. Khao Wong urvai labai populiarūs. Čia galima pasirinkti Jums patinkantį maršrutą ir pradėti pažintį su urvų pasauliu. Tik užsisakykite gido paslaugas, nes pasiklysti juose labai paprasta.

Khao Wong cavesKhao Wong caves1

Rajongo akvariumas

Rajongo akvariumas – okeanariumas yra mokslo tyrinėjimo centras. Jis sudarytas iš 43 atskirų akvariumų, kurių svoris siekia nuo vienos iki keturių tonų. Visi jie sujungti permatomais iš stiklo pagamintais tuneliais. Be to, į šio akvariumo kompleksą įeina Kriauklių muziejus ir žvejybos valčių paroda. Lankytojai Rajongo akvariume pažins paslaptingą vandens pasaulį ir jo gyventojus. Tai populiariausias Rajongo apylinkės muziejus.

Rajongo akvariumas

Mae Ram Phueng paplūdimys

Rajongas garsėja puikiais paplūdimiais. Mae Ram Phueng paplūdimys yra vienas iš geriausių šiose apylinkėse. Taip pat jis yra ilgiausias vakarų Tailande. Paplūdimys patiks ramybės ir poilsio pasiilgusiems lankytojams, nes yra toliau nuo lankytinų turistinių objektų. Čia taip pat renkasi banglentininkai, nes čia tam yra puikios sąlygos. Mae Ram Phueng paplūdimys išsiskiria nuostabia gamta: baltas smėlio ruožas driekiasi tiek, kiek akys mato, o vanduo yra nuostabiai skaidrus. Turistams siūloma apsistoti netoliese esančiuose viešbučiuose, pro kurių langus atsiveria nepakartojama panorama.

Mae Ram Phueng beach

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x