Populiarūs Bankoko turgūs

Kontrastingas ir niekada nemiegantis miestas. Tokia jau ta Tailando sostinė Bankokas. Šiame mieste gausu įvairių lankytinų vietų. Tarp jų derėtų aplankyti turgų. Tiesa, jų čia tikrai labai daug, tad reikėtų paskirti laiko ir leistis į ekskursiją po juos. Tai bus nepamirštama ir naudinga pažintis. Prekių asortimentas ir kainos tikrai daugelyje jų palankios turistams. Galėsite įsigyti įvairių daiktų ar suvenyrų.

damnoen-saduak-floating-marketmarket2

Lumphini naktinis turgus 

Lumphini naktinis turgus dar vadinamas Suan Lum. Tai blusų turgus, kuriame rasite įvairiausių daiktų bei turistams aktualių suvenyrų. Čia galima įsigyti originalių prekių už patrauklias kainas. Verta paminėti ir tai, kad tokios kainos vilioja labai daug pirkėjų. Jos gerokai mažesnės, nei kituose populiariuose turguose. Visa turgavietė padalinta į keturias zonas, kad kiekvienas pirkėjas lengvai rastų, ko ieško. Į Lumphini naktinį turgų vežamos turistų grupes su autobusais. Taigi, tai tikrai yra ta vieta, kuri verta jūsų dėmesio. Čia rasite tiek pigius drabužius ir avalynę, tiek ir natūralią kosmetiką, suvenyrus, rankų darbo dirbinius iš medžio, paveikslus ir t.t.

ratchayothin-large handbags

Pak Khlong Talat turgus

Vienas iš populiariausių gėlių prekyviečių – Pak Khlong Talat turgus. Tai tikras rojus augalų mylėtojams. Net, jei neketinate jų įsigyti, tai bent jau ateiti ir pamatyti tai, ką siūlo prekeiviai, tiesiog būtina lankantis Tailando sostinėje. Turguje rasite rečiausių ir populiariausių gėlių. Aromatas ir spalvos gali susukti galvą. Vien ko vertas lotoso žiedas, apie kurį sklando legendos. Iš skintų gėlių čia kuriami meno kūriniai ir papuošalai. Kainos labai žemos, todėl net ir kelioms dienoms verta įsigyti vietinių gėlių bei pasidžiaugti gyvenant viešbučio kambaryje. Į Pak Khlong Talat turgų verta ateiti vakare, tuomet prasideda aktyvi prekyba.

flowers-21pakkhlong_540x242

Amuletų turgus

Daugelis girdėjome apie amuletų galią. Atvykus į Bankoką yra puiki galimybė įsigyti vieną skirtą būtent jums. Labai populiarus yra Amuletų turgus. Čia rasite ne tik amuletus, bet ir suvenyrus bei papuošalus. Turgus dirba kiekvieną dieną, tačiau didžiausio pirkėjų antplūdžio prekeiviai sulaukia būtent sekmadieniais. Būtent tuomet čia plūsta pirkėjų minios, kurie ieško savo vienintelio amuleto arba savojo Budos. Teigiama, kad tai turi atnešti sėkmę. Be to, turgaus lankytojai čia gali susitikti ir su netradicinės medicinos atstovais, kurie gali padėti pasveikti nuo įvairiausių ligų. Visai nesvarbu kokiu tikslu čia ateisite ar kažką įsigyti, ar tiesiog pasivaikščioti ir pasigrožėti amuletais, tačiau pažintis su Amuletų turgumi bus įsimintina.

ko-ratanakosin-walk-amulet-market-2

Wat San Chao plaukiojantis turgus

Tailandas garsėja plaukiojančiais turgumis. Ne išimtis ir šios egzotiškos šalies sostinė. Čia yra itin populiarus Wat San Chao plaukiojantis turgus. Toks prekybos būdas išpopuliarėjo tuo metu, kad vandens transportas vaidino svarbų vaidmenį kasdieniame gyvenime tokiose šalyse, kaip Tailandas, Vietnamas, Indonezija. Wat San Chao turgus palaiko senąsias prekybos iš valčių tradicijas iki šiol. Tai puiki pramoga ir turistams, kurių gimtosiose valstybėse nėra nieko panašaus. Iš valčių prekiaujama įvairiausiomis prekėmis. Čia rasite vaisius, daržoves, rankų darbo dirbinius, drabužius, avalynę ir pan. Tiesa, kainos šiame turguje nėra mažos.

floating-market-damnoen-saduakGanaral-07

Chatuchak turgus

Chatuchak turgus yra didžiulis. Jame galima įsigyti viską, ko tik reikia ir nereikia. Tam, kad lengviau susidarytumėte apie jį nuomonę, galima paminėti, kad jame yra daugiau kaip 15 tūkstančių parduotuvių. Jose rasite viską nuo paprastų suvenyrų iki egzotinių vaisių, nuo drabužių iki antikvaro vertybių. Kainos Chatuchak turguje atrodo neįtikėtinai mažos, todėl ir pirkėjų čia atvyksta itin daug. Taigi, apsilankyti čia ir išeiti tuščiomis rankomis tiesiog būtų neatleistina klaida kiekvienam turistui. Tiesa, reikia atminti, kad Chatuchak turgus dirba tik savaitgaliais. Jo darbo laikas nuo ankstaus ryto iki vakaro.

ChatuchakPratunam turgus

Pats didžiausias tekstilės gaminių pasirinkimas yra Pratunam turguje. Tai viena iš žinomiausių Bankoko turgaviečių. Pirkėjai čia atranda gražiausius audinius ir jų gaminius. Taip pat rasite įvairių gamintojų drabužius. Dažnai turgus vadinamas tekstilės miestu, nes pasirinkimas išties gausus. Be to, rasite ir įvairių aksesuarų: rankines, papuošalus, pirštines, šalikėlius ir kt. Pratunam turgus dirba kasdien, net ir naktimis, tačiau skirtingu laiku yra parduodamos skirtingos prekės.

 bangkok_air_travel_4

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x