Narathivatas

Narathivatas yra pietų Tailande. Siamo įlankoje įkurtas miestas vos 70 kilometrų nuo Malaizijos sienos traukia viso pasaulio turistus. Čia galima ne tik puikiai praleisti laiką gražios gamtos apsuptyje, bet ir pažinti šalies papročius bei kultūrą. Taip pat Narathivatas garsėja kaip linksmybių miestas, į kurį atvyksta daugybė šalies svečių.

NarathivatNarathivatas

Hala Bala gamtos draustinis

Hala Bala gamtos draustinis yra laukinės gamtos parkas. Jis buvo įkurtas 1996 metais. Hala Bala gamtos draustinis esantis visai netoli nuo Malaizijos sienos yra labai populiarus tarp turistų. Jame saugomi ne tik retų rūšių laukiniai gyvūnai bei augalai, bet ir Sankala Khiri kalnas. Rečiausi iš gyvūnų – tigrai ir juodieji Gibonai, o čia esančiose pelkėtose vietose galima išvysti rečiausius paukščius. Jie yra laikomi Hala Bala gamtos draustinio pagrindiniu lankomu objektu.

hala bala-13Hala-Bala

Naujoji centrinė mečetė

Naujoji centrinė mečetė stovi netoli nuo populiaraus Narathat paplūdimio. Tai antra pagal svarbumą mečetė šiose apylinkėse. Ji buvo pastatyta 1981 metais ant šventos žemės. Naujoji centrinė mečetė turi tris aukštus. Architektūra – arabų stilius. Viršų puošia didelis kupolas. Pirmajame mečetės aukšte salė paskirta konvencijoms, o likusiuose yra meldimuisi skirtos vietos. Šalia Naujosios centrinės mečetės į dangų stiebiasi aukštas bokštas, kurio paskirtis – kviesti musulmonų tikinčiuosius maldai.

New Central Mosque

Suan Khwan Mueang parkas

Suan Khwan Mueang parkas yra viešasis parkas, kuriame kasdien apsilanko daugybė vietinių gyventojų. 207 hektarų žemės ploto parkas yra puiki vieta tiek poilsiui, tiek ir pasivaikščiojimams. Iš šio ploto apie 69 hektarus užima vandens telkiniai, kurie sukuria gražų kraštovaizdį. Taip pat parke yra įkurtas smėlėtas paplūdimys, kurį puošia pušys. Suan Khwan Mueang parke nuolat vyksta įvairios šventės ir renginiai.

Suan Khwan Mueang Park1IMG_6480

Inthason krioklys

Inthason krioklys yra viena iš mėgstamiausių vietinių gyventojų apsilankymų vieta. Jis yra netoli nuo Narathivato apskrities. Čia kasmet atvyksta daugybė turistų. Nors Inthason krioklys yra nedidelis, tačiau aplink esanti gamta pakeri lankytojus. Šalia jo yra gražus miškas ir vandens baseinai, kurie itin tinkami maudynėms.

SONY DSC

Khao Ruesi kalnas

Khao Ruesi kalnas yra uolėtas kalnas ant kurio viršūnės pastatyta šventykla. Apie 500 metrų aukščio kalnas patiks ne tik gamtos mylėtojams, bet ir Tailando kultūra besidomintiems lankytojams. Užlipus į viršūnę išvysite gražią šventyklą ir du vandens telkinius. Vanduo atiteka iš požeminių šaltinių. Būtent šių vandens telkinių vanduo laikomas šventu ir naudojamas tajų karalių įšventinimo ceremonijos metu.

Tham 20Ruesi Khao

Budo Sungai Padi Nacionalinis parkas

Budo Sungai Padi Nacionalinis parkas yra Sankala Khiri kalnų masyvo dalis. Jo užimamas plotas – apie 294 kvadratiniai kilometrai. Į jo teritoriją patenka ne tik Narathivato, bet ir Jala, ir Patani sritys. Vietiniai gyventojai Budo Sungai Padi Nacionalinį parką vadina siena tarp Tailando ir Malaizijos, nes jis atskiria šias šalis.

Budo-Su-ngai Padi National ParkНациональный парк Budo-Su-ngai Padi

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x