Lankomiausi zoologijos sodai ir parkai Kinijoje

Lankomiausi zoologijos sodai ir parkai Kinijoje kasmet sulaukia daugybės lankytojų tiek iš Kinijos, tiek ir iš kitų šalių. Gyvūnai ir jų pasaulis nuolat domina žmones. Tokiuose parkuose ir zoologijos soduose galima puikiai ir turiningai praleisti laiką tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. Pramogų ir įspūdžių užteks ilgam.

ChinaZoo_RamDoe_AFP_380

002564bc6745138a50ca2f tiger_1249000i

Miško zoologijos sodas

Miško zoologijos sodas yra įkurtas Daliane. Tai yra vienas iš geriausių Kinijos zoologijos sodų, kuris yra gražioje kalnuotoje vietoje, miesto pakraštyje. Be to, iš čia atsiveria gražus vaizdas į jūrą. Visa teritorija užima per 7 kvadratinius kilometrus zoną. Joje randamos trys tematinės zonos. Čia didžiuliuose voljeruose gyvena labai daug gyvūnų. Galima suskaičiuoti per 3 tūkstančius jų, iš kurių yra per 300 įvairių rūšių. Taip pat lankytojų laukia ne tik gyvūnijos pasaulis ir pažintis su juo, bet ir kitos pramogos. Čia yra puiki oranžerija, kurioje auga gražūs tropiniai augalai. Taip pat galima laiką leisti Safari parke ir apsilankyti Muzikinėje aikštėje, o pačioje didžiausioje zoologijos sodo zonoje yra „Tropinio miško“ paviljonas.

0_404e5_dead76f8_XLлесной-зоопарк

Tigrų parkas

Songbei yra įkurtas Tigrų parkas. Pirmiausiai šio parko darbuotojų tikslas buvo išsaugoti ir padidinti nykstančių tigrų rūšių populiaciją, ir tik parėjus dešimtmečiui po įkūrimo buvo nuspręsta šią vietą paversti pilnaverčiu turistiniu objektu. Visos gautos lėšos yra skirtos šiaurės rytų tigrų populiacijos išsaugojimui. Ši tigrų rūšis įrašyta į Raudonąją knygą. Skaičiuojama, kad jų gamtoje išliko tik keli šimtai, o tai yra labai mažai. Tigrų parkas pradžioje turėjo 8 tokius tigrus, o dabar įvairių gyvūnų skaičius perkopė daugiau kaip per tris šimtus retų rūšių gyvūnų skaičių. Šiuo metu šis parkas užima 144 kvadratinius kilometrus ploto ir jis yra didžiausias parkas visame pasaulyje, kuris užsiima šiaurės rytų tigrų populiacijos išsaugojimu. Tiesa, visa parko teritorija suskirstyta į 15 zonų, tad be transporto visą ją apžiūrėti per vieną dieną tiesiog neįmanoma.

p906_d20110401114941Panthera_tigris_altaica_33_-_Buffalo_Zoo

„Paukščių miškas“ parkas

„Paukščių miškas“ parkas yra netoliese nuo Daliano miesto puikiai žinomo okeanariumo. Tai kinų taip vadinamas pats didžiausias „paukščių narvas“. Visos gyvenimo sąlygos šiems paukščiams sudarytos taip, kad priartėtų prie natūralios gamtos. Pačiame parko centre yra pagrindinis dešimties aukštų namui prilygstantis statinys, kuris laiko didžiulį tinklą. Šis tinklas ypatingas tuo, kad saugo visą parko teritoriją, kuri užima per 18 tūkstančių kvadratinių metrų. Dėka šios tinklo apsaugos sistemos parko lankytojai turi išskirtinę galimybę stebėti keletą tūkstančių paukščių, kurie gyvena beveik natūraliomis sąlygomis. Kiekvieną dieną čia rengiami papūgų šou, į kuriuos susirenka daugybė stebėtojų.

Bird_Nest_Hilldancing-birds

Guangzhou zoologijos sodas

Kinijoje trečias pagal dydį zoologijos sodas yra Guangzhou zoologijos sodas, o šiaurinėje šalies dalyje jis laikomas pačiu didžiausiu, todėl čia lankytojų niekada netrūksta. Tai vieta, kurioje galima pamatyti neįtikėtai įvairių, gražių ir įdomių rūšių gyvūnus. Guangzhou zoologijos sodas buvo atidarytas 1958 metais ir per visą šį laikotarpį jo teritorija nuolat tik didėjo ir didėjo. Dabar jis užima 430 tūkstančius kvadratinius metrus žemės ploto. Teritorija suskirstyta į tris pagrindines zonas, kuriose gyvena daugybė gyvūnų. Taip pat čia galima apsilankyti tokiose zonose, kaip vandenyno pasaulis, drugelių pasaulis ar auksinės žuvelės. Ieškantys pramogų ras ir atrakcionų zoną.

guangzhou_zoo_1107ovgicib7z0

Laukinių gyvūnų parkas

Laukinių gyvūnų parkas yra įsikūręs Šanchajaus mieste. Jo plotas užima 153 hektarus. Tai namai daugiau, nei dviem šimtams rūšių laukinių gyvūnų. Jie atvežti ne tik iš Kinijos, bet ir iš įvairiausių pasaulio šalių. Čia netgi yra gyvūnų, kurie saugomi valstybės, nes priklauso nykstančiųjų rūšims. Lankytojų patogumui yra pasivaikščiojimams skirta pėsčiųjų zona ir kita zona, kuria kursuoja autobusas, tad pavargus galima leistis į ekskursiją autobusu.

0019b91ecde20d97869601xin_190903281638299295299

Jinan zoologijos sodas

Jinano miesto šiaurinėje dalyje yra zoologijos sodas. Jis čia įkurtas nuo 1960 metų. Šiuo metu jo pagrindinė veikla – gyvūnų veisimas ir saugojimas. Jinan zoologijos sodas turi per 300 skirtingų rūšių gyvūnų. Čia gyvena per 5 tūkstančius šių rūšių atstovų. Visas Jinan zoologijos sodas suskirstytas į keturias zonas: gyvūnų parodomoji zona, pramogų zona lankytojams, mokomoji zona ir bendro maitinimo zona. Kiekviena iš jų suteikia naujas galimybes lankytojams.

Elephant_Jinan_zoof8bc126e49161685919303

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x