Lankomiausi Kinijos okeanariumai

Kinija yra ne tik didžiulė ir kontrastinga šalis, kurioje gausu gražių istorinių miestų kviečiančių pamatyti architektūros šedevrus, bet ir šalis, kurioje gausu kitų įdomių vietų. Galima išskirti okeanariumus. Tai labai populiarios vietos, kurias mielai lanko ne tik šios nuostabios šalies gyventojai, bet užsienio šalių turistai. Lankomiausi Kinijos okeanariumai kasmet sulaukia daugybės lankytojų.

152224
delfiny

Honkongo okeanariumas

Honkongo okeanariumas yra ypatingas savo dydžiu, kuris priblokš ne vieną jo lankytoją. Ar žinojote, kad jis yra didžiausias Azijos okeanariumas? Jo plotas užima 870 tūkstančius kvadratinių metrų. Taip pat Honkongo okeanariumas yra laikomas geriausia pramogų vieta visai šeimai visame pasaulyje, nepriklausomai nuo amžiaus. Čia yra kelios pagrindinės vietos, kurios skirtos tam tikroms veikloms: vaikų pasaulis, slėnis, jūra, alėjos, pramogų parkas ir paukščių sodas. Kaip matote, čia tiek daug įdomių vietų, kurias galima aplankyti vieno apsilankymo metu. Labiausiai lankytojus žavi didžiulis akvariumas, kuriame gyvena rykliai. Kiekvienais metais Honkongo okeanariumas priima apie 3 milijonus lankytojų iš įvairiausių pasaulio šalių.

1.6.1.1.6-Ocean-Park-Tour_03

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poliarinis okeanariumas

Kinijoje, Harbine, yra nuostabi vieta. Tai – Poliarinis okeanariumas, kuris įkurtas turistinėje zonoje „Saulės sala“. Tai vieta, kuri sužavės visus lankytojus. Tematinis parkas įkurtas tam, kad žmonės galėtų iš arti pažinti poliarinius gyvūnais ir susipažinti su jų gyvenimu. Visa teritorija užima kiek daugiau, nei pusantro hektaro žemės ploto. Čia randama interaktyvi ekspozicija, kurioje galima pasigrožėti žuvimis bei jūros ir sausumos gyvūnais, kuriems sudarytos jiems palankios gyvenimo sąlygos. Ekspozicijų salėse yra didžiuliai ekranai, kuriuose galima pamatyti kaip gyvena poliariniai gyvūnai. Labiausiai dėmesio sulaukia kiekvieną dieną vedami pasirodymai, kuriuose pagrindinius vaidmenis atlieka poliariniai gyvūnai. Taigi, lankytojų dėmesiui pingvinų, jūros liūtų, baltųjų lokių šou.

20100729144741216wales-divers_2104871i

Šanchajaus okeanariumas

Vienas iš didžiausių Azijos okeanariumų yra Šanchajaus mieste. Bendras plotas užima daugiau kaip 20 tūkstančių kvadratinių metrų. Šanchajaus okeanariumas yra padalintas į devynias įdomias tematines zonas. Tai Kinija, Šiaurės Amerika, Australija, Afrika, Šiaurės ir Rytų Azija, Šaltieji vandenys, Poliariniai vandenys, Jūra ir paplūdimys, Gilioji vandenyno zona. Visose iš jų bus įdomu pamatyti ir sužinoti apie tai temai priklausančių gyvūnų gyvenimo sąlygas. Iš viso čia pristatomi lankytojams per 450 skirtingų rūšių vandens pasaulio atstovai. Lankytojams tai puiki galimybė sužinoti ne tik apie pingvinus ar ryklius, bet ir apie aligatorius ar medūzas.

2__shayuyongdao

Dalian okeanariumas

Daliane, Xinghai parke, yra Dalian okeanariumas. Jame yra trys zonos, iš kurių kiekviena turi savo temą, kuriai yra paskirta. Pirmoji iš jų skirta lankytojus supažindinti su Arkties gyvūnijos pasauliu. Čia yra skirtingų rūšių žuvų ir kitų Arkties jūros gyventojų buveinė. Skirtingose zonose įrengti pingvinų namai. Sukurtos sąlygos kaip įmanoma labiau priartintos prie natūralių jų gyvenimo sąlygų. Antroje Dalian okeanariumo zonoje yra akvariumai – tuneliai. Jų ilgis siekia 118 metrus. Čia apsigyveno apie 10 tūkstančių žuvų ir kitų jūros gyventojų iš daugiau, nei 200 jūros vandenų. Nustatytomis valandomis čia vyksta šou. Trečiojoje okeanariumo zonoje vyksta delfinų ir jūros liūtų pasirodymai. Taip pat šioje zonoje lankytojų laukia vandens pramogos.

201001231121737135caption

Urumqi Ocean okeanariumas

Nedidelis, tačiau labai lankomas Urumqi Ocean okeanariumas pasaulyje žinomas, kaip labiausiai nuo vandenyno nutolęs okeanariumas. Tai jo svarbiausias išskirtinis bruožas, kuris pelnė žinomumą. Bendras jo plotas užima 3 tūkstančius kvadratinių metrų. Okeanariume gyvena apie 400 rūšių gyvūnų. Galima pamatyti ryklius ir įvairias egzotines žuvis. Lankytojams taip pat rengiami įvairūs pasirodymai su čia gyvenančiais gyvūnais. Šou programa vyksta dresuotojams paneriant tiesiai į akvariumą.

201104120270734qingdao-aquarium-4

Tropical Marine World okeanariumas

Tropical Marine World okeanariumas yra Hainano saloje. Tai pirmasis Kinijos tropinis okeanariumas, kuris lankytojus priima nuo 2000 metų. Čia yra daugybė jūros gyventojų, įvairių rūšių medžiai ir augalai. Taip pat lankytojus sužavės tropinių gėlių sodas. Be to, ši vieta išskirtinė ir tuo, kad joje auginami egzotiniai vaisiai. Taigi, tai nėra daugeliui įprastas okeanariumas. Labiausiai iš jūros gyventojų lankytojus žavi ilgaamžiai jūrų vėžliai. Vyriausias iš jų yra sulaukęs 800 metų. Be jų, čia gausu kitų egzotinių jūros gyvių. Taip pat okeanariume dirba Kriauklių muziejus ir vaikams skirtas tematinis parkas „Mitų sala“.

item_1.thumbnail.carousel-img.740.416SEA_aquarium

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x