Lankomiausi Indijos laukiniai paplūdimiai

Indija – pietų Azijos valstybė. Tai kontrastų šalis, kuri vilioja turistus pažinti jos vertybes, kultūrą ir papročius. Beviso to galima rasti ir nuostabią gamtą. Būtent ji daugiausia ir traukia keliautojus. Dėmesio vertos ne tik civilizacijos patobulintos vietos, bet ir tos, kurios išliko tokios, kokios buvo. Jei ieškote būtent to, norėdami pabėgti nuo kasdienybės ir patirti naujų įspūdžių, tai būtinai apsilankykite laukiniuose Indijos paplūdimiuose.

1233660_f520goa-beach

Palolem paplūdimys

Mažiausioje Indijos valstijoje yra daug gražių vietų. Viena iš jų – Palolem paplūdimys. Jis yra vienas iš populiariausių paplūdimių visoje šalyje. Palolem randamas pietinėje pakrantėje. Turistai jį įtraukia į savo kelionės po Indiją maršrutą. Šis paplūdimys yra tikras tropinis rojaus kampelis. Švarus ir baltas smėlis, dailios palmės, kerinti įlanka ir visai netoli nuo pakrantės – negyvenama sala. Ar gali būti kas žaviau tiems, kurie nori pabėgti nuo civilizacijos? Aplink nerasite viešbučių ar triukšmingų barų. Ir išvis, nerasite jokių pastatų, kurie primintų apie žmogaus norą kištis į gamtą ir ją keisti. Paplūdimyje vyrauja rami atmosfera. Nors jis visai nedidelis, siekia apie 2 kilometrus smėlėto ruožo, tačiau lankytojus pakerės laukinė gamta ir šiltas jūros vanduo.

 ??????????????????????????????? palolem3Palolem_sunset

Arambol paplūdimys

Arambol paplūdimys yra to paties pavadinimo valstijoje. Kadaise čia buvo paprastas žvejų kaimelis, o dabar populiari vieta. Nors žvejų valtis galima pamatyti ir dabar, nes žvejų čia vis dar yra pakankamai daug, o visi norintys jos paragauti gali tai padaryti netoliese esančiose prekyvietėse. Vieniems trūkumas, o kitiems privalumas – laukinė Arambol paplūdimio vieta. Tai tinkama vieta tiems, kurie vertina poilsį gamtoje ir ramybėje. Taip pat toks poilsis tiks tiems, kurie įpratę savarankiškai organizuoti savo atostogas. Tiesa, lankytojų paplūdimys sulaukia labai daug rytais, kuomet teka saulė. Tuo metu čia galima sutikti daugybę žmonių.

54Arambol_beach_2009

Cola paplūdimys

Goa valstijoje yra Cola paplūdimys. Tai išties dieviškas kampelis, kuriame galima mėgautis laukine gamta. Nuo civilizacijos pavargusiems turistams, tai kažkas neįprasto ir kartu keliančio susidomėjimą. Išskirtinis bruožas – smėlis ne baltas, kaip daugeliui įprasta įsivaizduoti, bet turintis rausvą atspalvį. Kartu su ryškiai žaliomis palmėmis sukuriamas kontrastingas vaizdas. Tai vienas iš švariausių Goa paplūdimių, nes lankytojų jis sulaukia itin mažai. Čia galima tikrai gerai pailsėti, nes nėra triukšmingo jaunimo ar šeimų su mažamečiais vaikais. Tiesa, jūra labai staigiai gilėja, dėl šios priežasties ši vieta net ir nerekomenduojama vaikų maudynėms. Iškyšulys paplūdimį skiria į dvi dalis, kurios vadinamos Didžiuoju Cola paplūdimiu ir Mažuoju Cola paplūdimiu.

cola-beach-exclusive

Tiracol paplūdimys

Tiracol paplūdimys yra šiaurinėje Goa dalyje. Tai dar viena laukinės gamtos vieta, kuri patiks ieškantiems kažko neįprasto ir gražaus. Paplūdimyje nesutiksite minios žmonių trokštančių jūros ir saulės malonumų. Taip pat nepamatysite ir prekeivų trikdančių ramų poilsį. Verta paminėti, kad Tiracol paplūdimys yra mažiausiai lankytojų sulaukianti vieta. Čia nerasite balto smėlio. Vietoj jo paplūdimys padengtas smulkiomis kriauklelėmis. Netoliese nuo čia rasite ir senovinę tvirtovę, kurioje įkurtas viešbutis, tačiau visuomet laukiami ir architektūra bei istorija besidomintys turistai.

Tiracol paplūdimys

Talpona paplūdimys

Pietinėje Goa dalyje randamas dar vienas laukinis gamtos kampelis – Talpona paplūdimys. Tai nedidelis paplūdimys, kuris visiškai izoliuotas nuo civilizacijos pasiekimų. Aplink vyrauja smėlio kopos ir spygliuočiai, kurie sukuria gražios gamtos vaizdą. Jame rasite smulkų ir baltą smėliuką, tačiau kai kuriose vietose galima užkliūti ir už didesnių akmenų. Šiek tiek tolėliau nuo paplūdimio galima rasti kelias kavines ir restoranus, kuriuose galima pavalgyti, o daugiau nieko nerasite. Talpona paplūdimys yra puiki vieta norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio.

goa_tour_itinerary01goanparadise - talpona beach in goa

Puri paplūdimiai

Orisa valstijoje esantys Puri paplūdimiai nėra tie tradiciniai paplūdimiai, kuriuose galima ramiai kaitintis saulėje ir mėgautis jūra. Nors šioje šalies dalyje ši vieta laikoma pačia geriausia poilsiui. Beje, tai tėra smėlio ruožas besidriekiantis palei jūrą. Čia rasite žvejus, o vaikščiojant saugokite kojas, nes krabai gali ne itin maloniai pasisveikinti. Taip pat būkite atidūs, nes jūros bangos šioje vietoje itin stiprios, todėl gali net ir geriausią plaukiką priversti sunerimti. Nepaisant to, Puri paplūdimiai yra puiki vieta saulei pasitikti ar palydėti bei mėgautis laukine gamta.

145022571.QD3vLU6qpuri-beach

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x