Lampangas

Tailando šiaurėje esantis Lampangas įsikūręs šalia Vango upės. Gražaus kraštovaizdžio kraštas yra svarbus ryžių, ananasų ir cukranendrių auginimo centras. Lampangas išsiskiria tuo, kad jo gatvėmis iki šiol važiuojama tik naudojantis žirgų ekipažais. Tai turistams smagi pramoga. Neįprastu būdu keliaujant galima pamatyti gražiausias ir lankomiausias vietas. Apsilankymas Lampange Jums suteiks naujų įspūdžių, pažinsite vietinių gyventojų papročius ir kultūrą.

lampangriver-wang-Lampang1

Wat Chedi Sao šventykla

Wat Chedi Sao šventykla stovi gražioje vietoje – apsupta ryžių laukais. Ji nuo Lampango nutolusi apie 3 kilometrus. Aplink šventyklą galima išvysti įvairių dievybių statulas. Taip pat čia stovi dviejų aukštų muziejus, kurio antrajame aukšte eksponuojami visi radiniai, kuriuos rado tuo metu, kai vyko Wat Chedi Sao šventyklos rekonstrukcijos darbai. O pirmajame galima apžiūrėti visus daiktus, kuriuos padovanojo tikintieji šiai šventyklai.

wat_chedi_sao_lang_temple_templo_naos_81

Chae Son Nacionalinis parkas

Chae Son Nacionalinis parkas yra nuostabioje kalnuotoje miško vietovėje, šiaurės vakarų Lampange. 1988 metais paskelbtas Nacionaliniu parku, šiuo metu jis užima apie 592 kvadratinius kilometrus. Lankytojai bus sužavėti įspūdingais gamtos vaizdais. Pagrindinės lankytinos vietos Chae Son Nacionaliniame parke: kriokliai, urvai ir Hot Springs. Turistai nepaisydami lietaus sezono ištisus metus lankosi čia, nes bet kuriuo metų laiku jis atrodo vis kitaip žavus.

Chae Son Nacionalinis parkasChae Son Nacionalinis parkas1

Wat Phra Kao Tao Dong šventykla

Wat Phra Kao Tao Dong šventykla yra pagrindinis lankytinas objektas Lampange. 15 amžiuje joje buvo saugomas Smaragdinis Buda. Šiuo metu jį galima pamatyti Bankoke esančiuose Karališkuose rūmuose. Iki mūsų dienų išliko tik 50 metrų aukščio auksinis bokštas, kuriame saugomi keli Budos plaukai. Einant aplink Wat Phra Kao Tao Dong šventyklą pamatysite baltojo dramblio statulą ant kurios nugaros yra įrengtas nedidelis paviljonas. Taip pat šventyklos teritorijoje yra Lana muziejus. Jame eksponuojami raižyto medžio ir porceliano gaminiai.

Wat Chedi Sao Temple

Tham Pha Thai Nacionalinis parkas

Tham Pha Thai Nacionalinis parkas – vienas iš didžiausių Tailande. Visa jo teritorija apima kalnus, senuosius tropinius miškus ir tiko plantacijas. Lankytojai atvykę į šią nuostabią vietą bus sužavėti krioklių gausa ir grožiu. Jų čia yra tiek didelių, tiek ir labai mažų. Tham Pha Thai Nacionalinis parkas yra daugybės laukinių gyvūnų namai. Bendras plotas siekia 1285 kvadratinius kilometrus.

Tham Pha Thai National Park

Wat Phra That Chom Ping šventykla

Wat Phra That Chom Ping šventykla iš tolo traukia praeivių žvilgsnius. Ypatingai ją pamėgo turistai, nes tai išskirtinė vieta, kurioje puikiai suderinta architektūra ir budizmo stilius. Wat Phra That Chom Ping šventykla buvo pastatyta Lana laikotarpiu. Būtinai užeikite į pagrindinę salę. Joje saugoma Phra Komping Chaimogkol Budos statula. O priešais pagrindinį šventyklos pastatą galima apžiūrėti Budos statulos likusias dalis.

wat-phra-chomping

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x