Kur pavalgyti Delyje?

Delis arba dar kitaip vadinamas Naujasis Delis yra Indijos sostinė. Daugelis turistų čia atvyksta norėdami pažinti šios įdomios šalies tradicijas bei istoriją. Atvykus galima rasti ir daug puikių vietų, kur galima skaniai pavalgyti. Keliautojams pasisekė, nes Delis pasižymi tuo, kad jame yra daugybė kavinių ir restoranų, kuriuose gaminami įvairių tautų valgiai, todėl badauti tikrai neteks. Žinoma, rekomenduojama užsukt bent į vieną nacionalinės virtuvės restoraną ir įvertinti indų virtuvę.

India HOW250-pub_jpgDEL Delhi - woman selling drinking water at India Gate 3008x2000Tempting restoranas

Tempting restoranas yra universalus. Jis – tinkama vieta tiek romantiškai vakarienei, tiek ir darbo reikalų aptarimui ar smagiam draugų pasisėdėjimui. Čia organizuojami gimtadieniai, vestuvės ir vakarėliai. Jame gaminami indų virtuvės patiekalai, todėl nesitikėkite užsisakyti kinų maisto. Norintys sutaupyti pinigų tikrai gali drąsiai žengti pro šio restorano duris, nes čia yra mažos kainos, o patiekalai tikrai skanūs. Be to, mėgstantys ne tik pigų ir skanų maistą, bet ir dideles porcijas neliks nusivylę. Čia jos iš tiesų didelės, todėl jeigu nesate iš tų, kurie itin daug valgo, tai verčiau užsakykite vieną porciją dviem. Tempting restorane labai platus pasirinkimas tiek vegetariško, tiek ir patiekalų su mėsa, žuvimi ir kitais gyvulinės kilmės produktais. Užsakymą gausite pakankamai greitai, o ir padavėjai tikrai paslaugūs visiems. Tikrai neliksite nusivylę šia vieta.

tempting-food1319_1

China Kitchen restoranas

Šiek tiek kitoks pasirinkimas norintiems pavalgyti – China Kitchen restoranas. Kaip jau supratote iš pavadinimo, jame tikrai ne indų maistas siūlomas. Kinų virtuvė daugeliui labai patinka, todėl lankantis Indijos sostinėje galite apsilankyti šiame restorane. Verta paminėti, kad patiekalai gaminami prie klientų, o tai reiškia ne tik nepamirštamą reginį, bet ir garantijas, kad maistas šviežias t.y. ką tik pagamintas. Rekomenduojama paragauti keptos Pekino anties, krevečių medaus ir graikinių riešutų padaže arba žuvies sriubos su krevetėmis. Patiekalų tikrai daug, tad išsirinks tiek daržovių, tiek ir mėsos ar žuvies mėgėjas.

DSC_8389china-kitchen

Wasabi By Morimoto restoranas

Šiuolaikinis Wasabi By Morimoto restoranas yra japonų restoranas su indų tradicijų akcentais. Jame palankios kainos ir skanus maistas, todėl lankytojų niekuomet netrūksta. Kaip ir priklauso japonų virtuvei, taip ir šiame restorane yra didžiulis pasirinkimas suši. Taip pat meniu išvysite ir jūros gėrybių valgius. Net ir mėsos mėgėjai tikrai atras ir tokius patiekalus, todėl gali nedvejodami užeiti. Labai šiuolaikiška ir jauki Wasabi By Morimoto restorano aplinka, todėl jis itin tinkamas romantiškiems pasimatymams ir šeimyniniams šeimos pasisėdėjimams.

img_3262img_3294

The Great Kabab Factory restoranas

Dar vienas puikus indų virtuvės restoranas, kuriame geros kainos – The Great Kabab Factory. Barbekiu mėgėjai čia lankosi itin dažnai, nes šiame restorane galima paragauti vieną iš gardžiausių barbekiu visame Delyje. Taigi, jeigu būsite netoli nuo Radisson viešbučio, tai būtinai užsukite į čia. Be to, jūsų laukia ir gardūs kebabai su indų padažais, šašlykai, indų duona ir daugybė kitų skanių patiekalų. Tiesa, jeigu esate vegetaras, tai šis restoranas tikrai netiks.

the-great-kabab-factory505052-the-great-kabab-factory-radisson-blu-marinaKunzum Travel kavinė

Įdomi vieta yra Kunzum Travel kavinė. Lankytojus pasitinka kūrybinis interjeras ir neformali aplinka. Čia kiekvienas gali jaukiai įsitaisyti ant grindų esančių pagalvių, išgerti kvapnios kavos ar arbatos, ramiai paskaityti naujienas ir pasišnekučiuoti su draugais. Vakarais organizuojami gyvos muzikos koncertai, kurie sutraukia daug klausytojų. Kavinėje stovi mažas staliukas su karštu vandeniu ir kiekvienas lankytojas pats sau išsirinkęs kavą ar arbatą pasigamina karšto gėrimo. Taip sukuriama jauki atmosfera. Pagrindinis šios kavinės tikslas – suburti keliautojus, fotografus ir rašytojus.

2kunzum-travel-cafe-coffee

Zing restoranas

Tarptautinės virtuvės Zing restoranas nors ir nėra pats pigiausias, tačiau vertas apsilankymo. Dalis staliukų yra gražioje vietoje – Laimės sode, kuris yra lauke, o kita dalis – patalpoje. Taigi, galima ne tik skaniai pavalgyti, bet ir pasigrožėti išpuoselėtu sodu. Meniu taip pat maloniai nustebins tuos, kurie mėgsta įvairų maistą. Kitaip ir būti negali, juk Zing restoranas yra internacionalinės virtuvės atstovas. Daugybė įvairiausių salotų, jūros gėrybių, makaronų, mėsos ir žuvies patiekalų yra jo meniu sąraše. Išsirinks net ir patys išrankiausi. Be to, valgysite mėgaujantis gyvos muzikos garsais ir puikiu interjeru.

Multicuisine-restaurant-Zing-at-The-Metropolitan-Hotel.jpg-2

Kadai Paneer

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x