Kančanaburi

Kančanaburi provincija yra viena iš 77 Tailando provincijų. Ji yra didžiausia tarp rytinių, o visoje šalyje trečia pagal dydį teritorija. Joje yra gražiausi Tailando parkai, kriokliai ir urvai. Ne veltui čia kasmet apsilanko daugybė turistų. Daugelio metų istorija, nuostabi gamta ir vietiniai papročiai leidžia pasinerti į mums neįprastą pasaulį.

erawan-falls-015kanchanaburi

Kvai upė

Kvai upė yra viena iš mėgstamiausių turistų upių Tailande. Ne tik dėl neįprasto tropinių augalų grožio, kurie auga upės krantuose. Čia esančiuose krantuose yra įsikūrusios turgavietės, kuriose tiesiog plaukiant valtimi galima apsipirkti. Upėje yra viešbučiai turistams, kurie yra labai populiarūs. Istoriniu atžvilgiu Kvai upė svarbi tuo, kad Antrojo pasaulinio karo metu japonai per ją statė tiltą. Savo populiarumo viršūnę ši upė pasiekė tuomet, kai anglai ir amerikiečiai sukūrė filmą „Tiltas per Kvai upę“. Jos vaizdai pakerėjo žiūrovus ir nuo tada čia pradėjo lankytis minios turistų iš viso pasaulio.

Kwai River 1Kwai River

Tiltas per Kvai upę

Tiltas per Kvai upę dar neoficialiai vadinamas Mirties keliu, nes jis paskirtas žuvusiems žmonėms, kurie dirbo jo statybos metu. Antrojo pasaulinio karo metu čia žuvo 16 tūkstančių amerikiečių ir 90 tūkstančių tajų. Šis tiltas tapo populiarus dėka „Tiltas per Kvai upę“ filmo, kuris gavo net 7 Oskarus. Kasmet ant tilto vyksta festivalis, kuris sutraukia minias lankytojų. Jo metu vyksta mugės, pasirodymai, parodos.

Bridge_over_River_Kwaibridge-kwai

Sai Yok nacionalinis parkas

Sai Yok nacionalinis parkas – viena iš gražiausių Tailando vietų. Šiuo metu lankytojai parko teritorijoje randa įvairius augalus, kurių grožis gali pakerėti net ir visko mačiusius. Labiausiai turistai susižavi bambukais. Sai Yok nacionalinis parkas driekiasi per kalnus, kurių aukštis siekia tūkstančius metrų. Bet ne tik tuo garsus parkas. Čia yra nuostabūs kriokliai ir bauginantys urvai. Kang Kao urvas turistus vilioja galimybe pamatyti daugybę šikšnosparnių. O štai Sai Yok Jai krioklys yra laikomas pačiu gražiausiu Tailando gamtos kampeliu.

Sai Yok National parsai-yok-national-park

Dramblių parkas

Dramblių parkas – vieta, kurioje pažinsite gamtą ir patirsite nuotykių. Sakoma, kad drambliai yra labai protingi gyvūnai, o tuo įsitikinti galima atvykus į šį parką. Jame nuolat gyvena apie 50 dramblių. Čia Jūs galėsite stebėti maitinimo ir dresūros procesus, taip pat visi norintys gali ateiti į dramblių ir žmonių rengiamus pasirodymus. Mėgstate ekstremalius pojūčius? Tuomet būtinai turite išbandyti kelionę per džiungles ant dramblio. Įsimintini įspūdžiai dar ilgai Jus lydės.

Dramblių parkasDramblių parkas2

Plaukiojantis Kančanaburi turgus

Vienas iš daugybės Tailando plaukiojančių prekyviečių – Plaukiojantis Kančanaburi turgus buvo įkurtas kaip ir daugelis kitų dėl nepalankių klimato sąlygų, kuomet vyksta reguliarūs potvyniai. Čia rasite daugybę šviežių maisto produktų bei rankų darbo dirbinių. Tai puiki vieta įsigyti suvenyrų ir kitų įdomių bei vertingų daiktų.

fruit-and-veg-kanchanaburi

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x