Hošiminas

Hošiminas, anksčiau vadintas Saigonu, yra didžiausias Vietnamo miestas pietinėje šalies dalyje. Prie Saigono upės esančiame mieste gyvena per 7 milijonų gyventojų. Tai svarbus šalies jūrų uostas ir pramonės centras. Turistų čia laukia daugiakultūrinė patirtis ir daugybė svarbių istorinių vertybių. Hošiminas taip pat dar vadinamas „Tolimųjų Rytų perlu“, todėl čia galėsite pažinti ir Rytų kultūrą bei papročius.

Vietnam2Binh_Quoi_people_rowing

Mekongo upės Delta

Mekongo upės Delta – ryškių kontrastų ir gražios gamtos vieta. Šioje vietoje puikiai atsiskleidžia tikrasis Vietnamo gyventojų gyvenimas. Mekongo Delta patiks naujų įspūdžių ištroškusiems turistams: ryžių plantacijos, buivolais gabenamos prekės į turgus, iš šiaudų pastatytos trobelės, vaisių sodai ir plaukiojantys namukai. Turistams rengiamos ekskursijos valtimis upės kanalais. Visai nesvarbu kuriuo metų laiku atvyksite į Mekongo upės Deltą, nes čia visuomet pamatysite tuos pačius vaizdus.

MekongMekong_delta

Reunification rūmai

Reunification rūmai ne tik architektūrinis statinys, bet ir prisiminimas apie Vietnamo karą. Šiuo metu juose organizuojamos ekskursijos turistams, bet kartais rengiami ir oficialūs renginiai. Viduje išvysite masyvius baldus ir gražų interjerą, kuris puikiai išsilaikė. Prie rūmų pamatysite Sovietų Sąjungos tanką, o ant pastato stogo amerikietišką lėktuvą, kurie simbolizuoja karo veiksmus.

HCMC_Reunification_Palace4094528819_d3f374e398

Ku Chi tuneliai

Ku Chi tuneliai yra sudėtinga požeminių tunelių sistema, kurią rasite Hošimino miesto rajone. Jie buvo skirti naudotis Vietnamo karo metu, o šiuo metu yra turistų traukos centras, tačiau visą sistemą pereiti pavyksta ne kiekvienam, nes ši sistema labai didelė ir klaidinanti, todėl turistų grupė pasirenka tam tikrą atkarpą ir leidžiasi į kelionę. Ku Chi tuneliai užima daugiau kaip 200 kilometrų ilgio slaptų praėjimų. Čia įrengtos ir poilsio, ir miego zonos, susirinkimų vieta ir gydymo kambariai.

300px-VietnamCuChiTunnelscu_chi_tunnel_3

Centrinis Hošimino turgus

Centrinis Hošimino turgus – pagrindinė miesto vieta, kurioje verda tikrasis gyvenimas. Visos ekskursijos skirtos užsienio turistams savo sąraše turi įrašytą šią vietą. O jeigu keliaujate savarankiškai, tai kiekvienas miesto gyventojas Jums parodys į kurią pusę eiti, kad patekti į prekybos rojų. Čia rasite įvairiausių prekių nuo kurių gali apsisukti galva.

market

Suoi Tien Amusement parkas

Šiaurės rytų Hošimine yra Suoi Tien Amusement parkas skirtas poilsiui ir pramogoms. Tai unikali vieta, kuriai ypatingos atmosferos suteikia religine tema sukurtas parkas. Čia rasite atrakcionus, vandens pramogų parką, akvariumą, krokodilų fermą ir veikiančias šventyklas. Parke daugybė kavinių, fontanų ir vaikų žaidimų aikštelių. Tai puiki vieta visai šeimai.

Suoi-Tien-Vietnam

Can Gio draustinis

Can Gio draustinis – unikali vieta, kuri garsi išskirtine gamta ir mangų mišku. Visas plotas užima beveik 76 tūkstančius hektarų žemės ploto. Šioje teritorijoje, kurią išvagoja daugybė upės kanalų, lankytojų laukia nepamirštama pažintis su augmenija ir gyvūnija. Turistams parengta unikali pramoga – Vietnamo krokodilų maitinimas iš valties, tiesa valtis plūduriuos specialiame plote, kad užtikrinti saugumą.

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x