Hainano sala

Hainano sala yra Pietų Kinijos jūroje. Joje yra išsidėsčiusi Hainano provincija, kurios sostinė – Haikoku. Verta paminėti svarbų faktą, kad tai yra didžiausia Kinijos valdoma sala, kurioje gyvena 8,5 milijonai gyventojų. Salos pavadinimas reiškia „jūros pietūs“. Čia išlikusi unikali flora ir fauna. Taip pat gausu svarbių lankytinų vietų, kurios garsina šią salą.

Aerial-view-of-Sanya-City-on-Hainan-Island-China

sanyacityphoenixislandchina18

Sanya paplūdimys

Sanya paplūdimys laikomas vienu iš pačių gražiausių visoje Kinijoje, todėl čia netrūksta poilsiautojų tarp kurių gausu ir turistų. Kelių kilometrų balto švaraus smėlio ruožas, puikus saulėtas oras, skaidrus jūros vanduo ir puikiai įrengtos poilsio zonos suteikia svajonių atostogų akimirkas kiekvienam atvykusiajam. Pakerės jus ir gamta. Aplink palmės, ananasai, mangai ir žydintys kaktusai. Ne tik dienos metu čia daug poilsiautojų. Sutemus kviečia naktiniai klubai ir barai smagiai praleisti naktį. Taip pat čia gausu parduotuvių ir puikiai išvystyta infrastruktūra poilsiui. Geriausia čia įkurtame Summer Moll prekybos centre. Štai toks puikus yra Sanya paplūdimys.


resort-overviewsanya-beach

Nan Shan budistų centras

Hainano saloje yra Nan Shan budistų centras. Tai didžiausias budistų centras visoje šalyje. Jis randamas 40 kilometrų į rytus nuo Sanya miesto, prie Nan Shan kalno. Nan Shan budistų centras įkurtas 1999 metais ir užima apie 50 kvadratinių kilometrų parko zoną. Tai visas šventyklų kompleksas su nuostabiu kraštovaizdžiu. Nan Shan budistų centras laikomas Feng Shui etalonu. Tai filosofija, kuri apjungia žmogaus harmoniją su gamta bei žmogų su visata. Čia buvo pastatyta senovinė budistų šventykla bei bronzinė Guan Yin dievybės statula, kurios aukštis siekia 108 metrus. Taip pat jos statula yra ir paviljone. Čia ji yra iš aukso ir laikoma viena iš didžiausių visame pasaulyje auksinių statulų, kurios svoris siekia 140 kilogramų svorio. Ji puošta brangakmeniais.

120223155313687blog17

Yalong Wan botanikos sodas

Yalong Wan botanikos sodas yra puiki vieta tiek poilsiui, tiek pažinčiai su Yalong Wan kurorto gamta. Lankytojų čia niekuomet netrūksta. Be ištaigingų paplūdimių ir atrakcionų parkų čia randamas ir gražus botanikos sodas. Čia galima pasislėpti nuo miesto šurmulio ir mėgautis gamtos grožiu ir ramybe. Yalong Wan botanikos sodas apima 400 kvadratinių kilometrų zoną, kurioje auga daugybė augalų. Čia randami 1200 rūšių tropiniai augalai, iš kurių daugumą galime pamatyti ir natūralioje gamtoje. Lankytojams siūloma tiek pasivaikščioti savarankiškai, tiek ir pasirinkti ekskursinę programą, kurios metu susipažįstama su botanikos sodo augmenija.

botanicheskij_sad_jalunvanjasanya_parkgor

Darvino evoliucijos teorijos paminklas

Darvino evoliucijos teorijos paminklas yra Beždžionių saloje, kuri priklauso Hainano salai. Tai žmogaus evoliucijos raidos simbolis. Šioje vietoje nuolat gausu turistų, kurie atvyksta ją pamatyti. Aplink paminklą – nuostabi gamta. Tai gamtos draustinis, kuriame yra gausu beždžionių. Darvino evoliucijos teorijos paminklas šioje vietoje atrodo kaip itin tinkamas.

100311_603x354

Da xiao dong tian parkas

Nuostabios gamtos Da xiao dong tian parkas yra ne tik žinomas dėl to, bet ir dėl to, kad tai yra šventa vieta visiems tiems, kurie išpažįsta daoizmą. Tai religinė ir filosofinė sistema atsiradusi Kinijoje. Net jei jums religijos nėra įdomi tema, tai vis tiek verta atvykti į šį parką ir jame pasivaikščioti. Čia galima susipažinti su daoizmo filosofija ir pamatyti gražias gamtos vietas. Tarp jų yra urvai, kurie pasak daoizmo šalininkų jungia žemę su dangumi. Jos laikomos vartais į mirusiųjų pasaulį. Jeigu tikėti vietinių gyventojų pasakojimais, tai čia gyvena drakonas. Jo garbei centrinėje Da xiao dong tian parko dalyje yra pastatytas drakono paminklas. Visa ši zona išsidėsčiusi jūros pakrantėje ir pakeri savo grožiu. Čia lankytojai turi galimybę grožėtis kalnais, uolomis, miškais. Verta paminėti ir tai, kad Da xiao dong tian parkui yra jau 800 metų.

201304121538

ca. 2004, Lijiang, China --- Black Dragon Pool in Lijiang --- Image by © Jose Fuste Raga/Corbis

Septynių fėjų karštosios versmės

Hainano saloje, Bao Ting, yra Septynių fėjų karštosios versmės. Jos randamos to paties pavadinimo kalno papėdėje. Teritorija lankytojus vilioja jonizuotu oru, ramybe ir gražiais gamtos vaizdais. Karštųjų versmių vanduo turi gydomųjų galių, todėl čia nuolat atvyksta norintys ne tik sustiprinti sveikatą, bet ir pasveikti nuo įvairiausių ligų. Kiekvienais metais Septynių fėjų karštosios versmės tampa puikia vieta šventei, kurios metu vyksta maudynės ir pagerbiamos gydomosios versmių savybės.

153040252b8ac6f27aa0f11a674281c

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x