Gydomieji Tailando šaltiniai ir versmės

Gydomieji Tailando šaltiniai ir versmės žinomi daugeliui. Ši graži Azijos šalis turi ne tik keliautojus taip dominančias vietas, kurios žinomos dėka istorijos ar architektūros, bet ir vietas, kuriose galima pasisemti sveikatos bei ramybės. Visi žinome, kad sveikata yra brangiausias mūsų turtas, o atvykus į Tailandą galėsite ją sustiprinti.

Kanchanaburi-Thailandspa

Pataja terminiai šaltiniai

Pataja turistams yra tikra Meka. Čia yra patys geriausi šalies kurortai, kuriuose laukia daugybė viešbučių, restoranų, naktinių, klubų, barų ir lankytinų vietų. Verta paminėti ir tai, kad ne tik dėl poilsio ar pramogų čia plūsta keliautojai. Pataja žinoma, kaip puiki vieta, kurioje yra labai geri terminiai šaltiniai. Įkurtose apgyvendinimo įstaigose rasite pačias geriausias sveikatos stiprinimo ir ligų gydymo programas. Tai ir purvo vonios, mineralinių šaltinių vanduo, gydomieji masažai ir žinoma, kad terminiai šaltiniai, kurie yra šio regiono žinomiausia vieta turint sveikatos problemų. Tai tikras gamtos lobis. Čia yra trys natūralaus vandens baseinai, kuriuose temperatūra siekia 30–45 laipsnius šilumos. Kiekviename iš jų ji palaikoma natūraliai. Geriausias laikas pasinaudoti terminių šaltinių galiomis yra nuo 7 iki 8 valandos ryto.

World___Thailand_Temple_complex_in_the_resort_of_Chiang_Mai__Thailand_061860_ UntitledUntitled2

Hindad karštųjų versmių šaltinis

Hindad karštųjų versmių šaltinis randamas Kanchanaburi. Jis lankytojus priima nuo Antrojo pasaulinio karo laikotarpio, kuomet buvo atidarytas lankytojams. Tai ne tik turistų lankytina vieta. Šalies gyventojai taip pat labai pamėgo Hindad karštųjų versmių šaltinį. Teigiama, kad karštos versmės ne tik nuima stresą, bet ir teigiamai veikia visą imuninę sistemą, gerina kraujotaką ir širdies veiklą bei stabilizuoja aukštą kraujo spaudimą. Čia yra trys baseinai, kuriuose yra 25, 30 ir 45 laipsnių šilumos temperatūra. Šalia galima atsigaivinti su šaltu šaltinio vandeniu.

4210339730_140a0909d4IMG_20120417_164902_resize

Phuket salos karštosios versmės

Didžiausia Tailando sala yra Phuket. Nors kadaise tai buvo pamirštas kampelis, tačiau dabar taip tikrai nėra.  Sveikatos stiprinimui daugelis pasirenka šios salos karštąsias versmes. Tai unikalus karšto mineralinio vandens šaltinis, kuris traukia pažinti jo galias ir atgauti jėgas. Maždaug prieš keturis dešimtmečius šie šaltiniai buvo pastebėti giliai po žeme. Šiuo metu jie yra išvesti iš po žemės ir nuolat papildo baseinus, kurių yra keletas. Karštųjų versmių baseinus supa egzotiški augalai. Tokiame gamtos rojuje atsidūrę turistai labai greitai pamiršta laiko tėkmę. Šalia baseinų yra mineralinio vandens sūkurinės vonios. Vandenyje gausu kalio, magnio ir kalcio. Tai teigiamai veikia odą, sąnarius, širdies veiklą.

liaison07-7

James-Bond-island-Phuket

Namtok Ron krioklys

Krabi provincijoje yra tikras gydomasis stebuklas, kurį sukūrė pati gamta. Tai – Namtok Ron krioklys, kuris yra terminis. Maudynės tokiame vandenyje padeda gydyti įvairius negalavimus. Jis randamas apie 45 kilometrus nutolus nuo Krabi provincijos sostinės. Keli karštųjų versmių šaltiniai susijungia su kalnų šaltiniais. Tuomet leidžiasi žemyn nuo uolėtos Khlong Tho viršūnės. Kai kur susidaro natūralūs baseinai, kuriuose vandens temperatūra siekia 50 laipsnių šilumos. Lankytis gydymosi tikslais rekomenduojama rytais nuo 7 iki 8 valandos, nes tuomet naudingos medžiagos geriausiai įsisavinamos organizmo.

Fotor1219175359

het-warme-bad

Rommani karštosios versmės

Rommani karštosios versmės yra Phang Na Khao. Tai viena iš žinomiausių Tailando gydomųjų versmių. Šis vanduo pasižymi naudingomis savybėmis, kurios skirtos gydymosi tikslams. Čia atvyksta tie, kurie nori sumažinti psichologinę įtampą, išvengti streso, raumenų skausmo ir nugaros problemų. Prie Rommani versmių yra ir keli baseinai, suvenyrų krautuvėlės ir restoranas. Verta paminėti ne tik gydomąsias galias, kurios slypi šioje vietoje, bet ir nuostabią gamtą. Rommani karštosios versmės yra vienas iš gražiausių šaltinių visoje šalyje. Jis yra gražioje lygumoje, o šios nuostabias versmes supa įspūdingi vaisių sodai.

Romani-Hot-springs

Romani-hot-springs-sourceKarštosios San Kamphaeng versmės

Šiaurės Tailando dalyje yra Chiang Mai. Tai didžiausias šios šalies teritorijoje esantis miestas. Jame randamos Karštosios San Kamphaeng versmės. Kaip ir kitos versmės, taip ir šios pasižymi gydomosiomis savybėmis. Tai labai gerai žinoma vieta, kurioje puikiai išvystyta infrastruktūra. Net ir išrankiems turistams čia tikrai patiks tiek paslaugos, tiek ir aptarnavimas. Versmių vanduo yra prisotintas siera, kuri teigiamai veikia žmogaus organizmą. Čia yra mineralinės vonios, gydomieji baseinai, taip pat sudaromi daugelio medicininių paslaugų sveikatingumo kompleksai. Svečių patogumui yra įkurtas viešbutis ir restoranas.

 Hotspringsan-kamphaeng-hot-springs-thailand-top-10-best-hot-spring-spa-resorts-around-the-world-great-atmosphere-travel-destination

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x