Gražiausios laukinės Tailando salos

Daugelį keliautojų žavi įvairių šalių gamta. Kiekviena iš jų turi kuo didžiuotis. Ne išimtis ir Tailandas – pietryčių Azijos valstybė. Čia gamta pakeri visus, kurie atvyksta poilsiniais, pažintiniais ar darbo reikalais. Nelieka nepastebėtos gražiausios laukinės Tailando salos, kuriose nerasite šiuolaikinių viešbučių ar triukšmingų barų, tačiau galėsite patirti puikių įspūdžių stebėdami laukinę gamtą.

117250531_14-660x420Islands-in-Thailand

Phi Phi salos

Phi Phi salos susideda iš dviejų didžiųjų. Tai Phi Phi Lei ir Phi Phi Don salos. Jos priklauso Krabi provincijai. Nors 2004 metais šios salos labai stirpiai nukentėjo nuo tais metais gamtą niokojusio cunamio, tačiau dabar jos ir vėl populiarios. Verta paminėti, kad Phi Phi Don sala yra gyvenama. Čia randami gyvenamieji namai ir nedidelis uostas skirtas nedideliems laivams. Phi Phi Lei sala  yra negyvenama, todėl joje randama laukinė ir žmogaus nepaliesta gamta, kuria galima grožėtis tiek, kiek tik norisi. Kraštovaizdis iš tiesų kerintis, todėl nė vienas čia atplaukęs keliautojas nepasigailėjo. Įspūdžiai tik patys geriausi ir įsimintiniausi.

lagoon-ko-phi-phi-donphi_phi_island103

Koh Kai sala

Netoliese nuo Krabi randama nedidelė Koh Kai sala. Nors ji ir nėra didelio dydžio, tačiau – išskirtinio grožio, todėl turistų čia nuolat gausu. Nors gyventojų šioje saloje nerasite ir čia nėra nė vieno pastato. Tik dienomis čia galima sutikti daugybę norinčiųjų pasimėgauti laukine gamta. Į salą atplaukiama valtimis, todėl ir jų čia rasite daugybę. Daugiausia svečių ši vieta sulaukia dėl įspūdingo paplūdimio. Baltas smulkus smėlis, skaidrus vanduo, galimybė stebėti žuvytes ir kitus vandens gyventojus. Tiesa, jei norite pakliūti į tikrai laukinį paplūdimį, tai reikėtų šiek tiek paėjėti tolėliau už valčių. Tuomet atrasite nuostabų laukinės gamtos prieglobstį.

khai3maxresdefault

Adang sala

Adang – išskirtinio grožio sala. Apie ją kalbama, kad tai tikras gamtos draustinis, kuriame nerasite nei vienos parduotuvėlės ar restorano. Čia yra tik reindžerių stotis, keli pastatai skirti Nacionalinio parko darbuotojams. Tiesa, turistams sudarytos išskirtinės sąlygos. Jeigu norėsite pernakvoti šioje gražioje laukinės gamtos saloje, tai galėsite padaryti palapinėje, kuri stovės miške. Tiesa, už tokią nakvynę teks sumokėti nemažą sumą pinigų, tačiau tokia galimybė gali daugiau ir nepasitaikyti. Net jei ir nenakvosite čia, tai galėsite pajusti nuostabų ryšį su laukine gamta. Paplūdimyje neišsigąskite, jei prie jūsų prieis smalsi beždžionių šeimynėlė. Turistams siūlomos ir pramogos. Pavyzdžiui, žygis į salos viduryje esančią nuostabią vietą. Čia jūsų laukia maudynės Piratų krioklyje. Taip pat siūlomas paviršinis nardymas ir plaukimas su baidarėmis. Nuotykių tikrai patirsite daug.

satun-koh-adang-3

Ngam sala 

Viena iš Salam Phet įlankos salų yra Ngam. Tai nedidelė sala, kurios labai įdomi forma. Tuo spėja įsitikinti visi čia apsilankę turistai. Sala randama priešais pietinę Čang salos dalį. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad čia yra dvi labai mažos salos, tačiau gerai įsižiūrėjus pastebima smėlio juosta. Tai taip vadinamas smėlio paplūdimys. Visas  Ngam salos kraštovaizdis labai vaizdingas. Ne tik miškai ir smėlėti paplūdimiai žavi čia atvykusiuosius, bet ir įspūdingo grožio akmenys, kurių čia tikrai gausu. Bet kuriuo atveju jūs neliksite nusivylę, jeigu atvyksite į šią nuostabią vietą.

Ko-Hin-ngam-Satun-Thailand-520x245kohlipe_koh_hin_ngai_stones

Ko Muk sala

Vaizdingoje Trang provincijoje yra Ko Muk sala. Ji vilioja keliautojus baltais smėlėtais paplūdimiais ir žaliuojančiais miškais. Kontrastingas vaizdas pakeri. Nors sala jau daug metų yra turistų dėmesio centre, tačiau jos gamta iki šiol išliko nepakitusi. Prie viso to prisidėjo ir tai, kad turistams ne taip paprasta čia atvykti, nes sala gerokai nutolusi nuo pagrindinių lankytinų objektų, tad į čia atplaukia tik tie, kurie turi pakankamai laiko arba būtinai nori čia apsilankyti. Ko Muk sala turi ne tik smėlėtus paplūdimius. Didžioji jos dalis padengta uolienomis. Čia yra du uostai nedideliems laivams. Šalia uostų įkurti puikūs paplūdimiai, tad tikrai nepasiklysite. Nors sala laikoma laukinės gamtos rojumi, tačiau turistams yra įsteigti du viešbučiai. Geriausias laikas viešnagei – nuo lapkričio iki kovo mėnesio. Turistus čia vilioja ir dar viena svarbi vieta – Morakot urvas. Jis laikomas labai įdomia lankytina vieta.

koh-mak-island

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x