Gražiausi Honkongo parkai

Honkongas yra specialusis administracinis Kinijos regionas. Keliautojams jis svarbus tuo, kad dažnai yra naudojamas kaip persėdimo taškas į kitas Azijos šalis. Be to, pats Honkongas vertas bent kelių dienų viešnagės, kurios metu galima pamatyti gražias lankytinas vietas. Apsilankymo metu nepraeikite pro šalį pamatę gražiuosius parkus, kurių čia tikrai gausu.

hong-kong-park-grass-hk-sun-yat-senHong_Kong_Night_Skyline

Lion Rock Country parkas

Lion Rock Country parkas yra į šiaurę nuo Honkongo. Šis gamtos parkas įkurtas 1977 metais ir šiuo metu užima per 5,57 kvadratinius kilometrus ploto. Čia gausu miškų, kurie sukuria nepakartojamą vaizdą. Jų yra per apie 3,5 kvadratinių kilometrų ploto. Parko lankytojai jame atranda ir du kalnus. Tai Lion Rock ir Amaks Rock. Savo pavadinimą parkas ir gavo būtent nuo pirmojo kalno pavadinimo, kuris primena liūtą. O kitas kalnas, pasak legendos, yra žvejo žmona, kurią jūros dievas pavertė kalnu. Ji kasdien čia ateidavo laukti grįžtančio iš jūros vyro, tačiau jam žuvus jūros dievas palengvino jos kančias paversdamas ją amžinu atminimu. Lion Rock Country parkas yra puiki vieta, kur galima pasigrožėti gamta ir surengti smagią iškylą.

img_225061723041

Mai Po gamtos parko rezervatas

Vienas iš labiausiai lankytinų gamtos objektų yra Mai Po gamtos parko rezervatas. Jis yra šiaurės rytų Honkonge. Parkas įkurtas nuo 1984 metų ir iki šiol džiugina lankytojus. Visas kompleksas užima 1500 hektarų žemės, kurioje vyrauja lygumos su daugybe vandens kanalų. Čia galima pasigrožėti daugybe vandens telkinių, mangų ir kitų egzotinių medžių augimvietėmis bei gyvūnais. Mai Po gamtos parko rezervate yra daug rūšių paukščių, žuvų ir kitų gyvūnų. Tarp jų galima sutikti itin retus. Jeigu atvyksite rudenį, tai jūsų laukia nepamirštamas reginys. Rudens pabaigoje į čia atskrenda žiemoti paukščiai. Jeigu rudenį atvykti nepavyks, tai gražus reginys bus ir pavasarį.

10409472_295374453964090_4573957441801361710_nMai_Po_Nature_Reserve_03

Dafu Mountain miško parkas

Dafu Mountain miško parkas yra virš jūros lygio 222 metrų aukštyje. Iš čia atsiveria gražūs gamtos vaizdai. Būtent dėl jų ši vieta žinoma keliautojams. Grožio suteikia ir gamtos bei žmogaus sukurti vandens telkiniai, kurie yra visoje parko teritorijoje. Ypatingai čia gražu, kuomet pradeda žydėti gėlės. Jų aromatas užuodžiamas iš toli. Parko teritorijoje organizuojamos ekskursijos, galima pasivažinėti dviračiais ar tiesiog pasivaikščioti klausantis paukščių giesmių. Čia yra įrengtos specialios barbekiu kepimui skirtos aikštelės. Taip pat aitvarų leidimo vietos bei galima išsinuomoti jachtą ar pažvejoti. Dafu Mountain miško parkas yra puiki vieta pasigrožėti gamta ir turiningai praleisti laiką.

captioncaption (1)

Ma On Shan parkas

Gamtos kampelis – Ma On Shan parkas yra labai graži vieta. Didžiulėje rekreacinėje teritorijoje galima gėrėtis kalnų, miškų ir ežero panorama. Ma On Shan parkas įkurtas 1979 metais. Jo teritorija dabar užima apie 30 kvadratinių kilometrų žemės ploto. Parkas daugeliui žinomas dėka gražių panoramų. Tiesa, žmogaus įsikišimas į šią zoną buvo minimalus, todėl galima pamatyti beveik natūraliai išsaugotą gamtą. Keliaujant parko teritorija stebimas gražus panoramų pasikeitimas. Vietomis galima pamatyti ir jūrą. Pasivaikščiojimų metu verta elgtis apdairiai, nes čia itin dažnai sutinkami laukiniai gyvūnai.

DIGITAL CAMERA

Kerry Egret ežero parkas

Puiki vieta poilsiui yra Kerry Egret ežero parkas. Čia itin pamėgta vieta rengti vestuvių ceremonijas. Parkas žinomas kaip gražios gamtos kampelis. Nuostabi panorama leidžia atsipalaiduoti. Čia populiaru ne tik švęsti šventes, bet ir važinėtis dviračiais ar rengti iškylas. Taip pat parko teritorijoje yra įkurtas nedidelis etnografinis muziejus. Išalkus galima užsukti į čia veikiantį restoraną, kuris siūlo puikius patiekalus. Gardus maistas ir graži supanti gamta leis dar labiau pasimėgauti gamtos vaizdais.

25963194природный-парк-у-озера-керри-эгрет

Pat Sin Leng parkas

Kalnuotoje vietovėje nuo 1978 metų yra įkurtas gražusis Sin Leng parkas, kuris užima per 3 hektarus žemės ploto. Šios vietos lankytojai turi išskirtinę galimybę pamatyti gražias kalnuotas vietoves. Panorama čia išties kerinti. Parkui priklauso tokie kalnai kaip Pat Sin Leng, Fung Ling Shan ir kiti. Juos gali pamatyti visi norintys. Turistų patogumui čia įrengtas 4 kilometrų ilgio takas skirtas pažinti teritorijoje saugomus gamtos objektus. Gamtos mylėtojai čia atranda ir paukščių stebėjimo aikšteles. Juk čia gyvena reti paukščiai, kuriuos pamačius neteksite žado.

Pat+Sin+Leng+hiking+trail+New+Territories+HK-116image8-960x540

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x