Gražiausi Bankoko parkai

Bankokas – gražus miestas. Jis yra Tailando sostinė. Kaip ir priklauso sostinei, čia yra didžiausias pramogų vietų skaičius. Daugybė kavinių, barų, restoranų, muziejų, prekybos centrų, dangoraižių, viešbučių ir įvairių kitų svarbių, ir lankytinų vietų. Tarp miesto architektūros ir triukšmingų gatvių randami ir gražiausi Bankoko parkai. Tai žaliuojančios ir išpuoselėtos augalų oazės, kurios suteikia jaukumo bet kuriam miestui.

110526_rama_viii_8_park_chao_phraya_river_bangkok_big_IMG_0157fount1

Muang Boran parkas

Muang Boran parkas yra vienas iš mėgstamiausių visoje šalyje. Dėl to, kad jį pamatyti atvykstama iš tolimiausių Tailando kampelių bei net iš kitų šalių. Bankoke esantis parkas dar vadinamas Senoviniu miestu. Tai miniatiūrų parkas, kuriame gausu iš Tailando, Laoso ir Kambodžos architektūros padaryti kopijų. Šeima įkūrusi muziejų po atviru dangumi sukūrė tikrą šedevrą. Šiuo metu lankytojai turi išskirtinę galimybę pamatyti senai išnykusius ar sugriautus architektūros ir istorijos statinius. Senovės mieste rasite per 100 pastatų. Tai labai išpuoselėtas parkas, kuriame gausu gėlių, medžių ir krūmų. Rasite gražias vietas pasisėdėjimui ir pasivaikščiojimui.

Phra Kaew Pavilion At Muang Boransanphet-prasat-palace-ancient-city-bangkok-thailand-1600x1066

Lumphini parkas

Gražusis Lumphini parkas lankytojus vilioja nuostabia aplinka. Čia yra du ežerai, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria kerintys vaizdai, bėgimo ir dviračių takeliai, teniso kortai bei įvairios kitos pramogoms, ir poilsiui skirtos zonos. Vertas dėmesio palmių sodas. Tai viena iš gražiausių šio parko vietų. Vakarais nemokamai vedamos gimnastikos ir fitneso treniruotės. Verta paminėti ir kitas sveikatos skatinimo priemones, pavyzdžiui, čia draudžiama rūkyti. Važinėtis dviračiais leidžiama tik nustatytomis valandomis. Viskas kruopščiai suplanuota taip, kad kiekvienas galėtų parke jaustis puikiai. Gyvūnų mylėtojai galės susipažinti su ežere gyvenančiais vėžliais. Tai tikrai išskirtinė vieta.

010771-09-Lumpini-Park-Day-ViewLumphini Park

Chatuchak parkas

Chatuchak parkas yra vienas iš seniausių Bankoko miesto parkų. Jis buvo atidarytas 1980 metais. Parkas sudarytas iš trijų dalių, o visas bendras plotas sudaro 300 tūkstančių kvadratinių metrų žemės plotą. Čia yra vandens telkiniai, per juos eina tiltai ir tilteliai. Parko viduje yra viena iš lankytinų Bankoko vietų. Tai Geležinkelio muziejus. Taip pat čia rasite ir garsųjį Sekmadienio turgų, taigi atėję į parką rasite ne tik gražiai išpuoselėtą aplinką, bet ir lankytinas vietas, kurios vertos dėmesio.

Chatuchak_parkChatuchak-Park-clean

Nagaraphiron parkas

Daugybės žaliuojančių medžių rojus – Nagaraphiron parkas. Jis dažnai vadinamas tamsiuoju, nes dėl gausybės žalumos, kuri sukuria pavėsį, jis atrodo visai kitaip, nei kiti miesto parkai. Jis įkurtas Čao Pra upės pakrantėje ir užima apie 3,5 tūkstančius kvadratinius metrus žemės ploto. Vieta tikrai labai graži. Ypatingai vakarais, kuomet sutemsta ir įjungiamas apšvietimas, kuris atsispindi vandenyje. Savaitgaliais čia susirenka visi mėgstantys iškylauti. Pikniko zonos tam puikiai tinka. Nagaraphiron parko centre yra keli dirbtiniai vandens telkiniai, daugybė suoliukų ir kitų poilsiui skirtų vietų.

nagaraphiron-park-bangkoknagaraphiron-park-bangkok (1)

Karaliaus Rama IX parkas

Karaliaus Rama IX parkas yra vienas iš didžiausių visame Bankoke. Tai daugybės spalvų oazė, kuri sukurta iš įvairių rūšių gėlių, medžių ir krūmų. Miesto gyventojams tai puiki vieta pailsėti nuo miesto šurmulio. Karaliaus Rama IX parkas buvo įkurtas 1987 metais, kuomet buvo švenčiamas Karaliaus Rama IX jubiliejus. Visa ši graži teritorija nuo Bankoko centro yra nutolusi 24 kilometrus. Ji užima 80 hektarų žemės ploto. Verta paminėti, kad visas parkas padalintas yra 6 tematines zonas. Pačią didžiausią iš jų užima Botanikos sodas. Jam skirtas 24 hektarų žemės sklypas. Taip pat vertas dėmesio Didysis karališkasis sodas. Visas parkas labai gražus ir kiekviena jo dalis atspindi skirtingas temas, kurios sužavės visus lankytojus.

king-rama-ix-parkArea-021

Santichaiprakan parkas

Garsus istorinis Santichaiprakan parkas labai lankomas. Jame yra viena iš svarbiausių lankytinų vietų. Tai Baltoji tvirtovė. Ji svarbi tuo, kad stovi nuo pat Bankoko miesto įkūrimo dienos. Tai tarsi įrodymas, kuris išliko iki mūsų dienų, apie Tailando sostinės istorijos pradžią. Ji stovi netoli nuo Čao Pra upės. Santichaiprakan parkas traukia ne tik dėl istorinių vertybių, bet ir dėl gražios aplinkos. Čia dažnai organizuojami ir įvairūs renginiai bei koncertai. Tai taip pat prisideda prie parko populiarumo. Verta paminėti ir tai, kad atėjus į čia anksti ryte, galima stebėti nuostabius saulėtekius. Saulė kyla iš Čao Pra upės.

Bangkok_Park_Santichaiprakarn_Parkstock-footage-sala-in-the-santichaiprakarn-park-on-evening-bangkok-thailand

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x