Džedziango provincija

Džedziangas yra provincija rytų Kinijoje. Jos sostinė – Hangdžou. Rytuose provincijos krantus skalauja Rytų Kinijos jūra. Labai gražus šios vietos kraštovaizdis, iš kurio Net 70 procentų užima kalvos. Klimatas – subtropinis, lietaus daugiausia sulaukiama vasaros pradžioje. Atsižvelgiant į tai reikia rinktis tinkamą laiką atostogoms.

serenity-in-zhejiang

4.1.1

Longjing arbatos plantacijos

Longjing arbatos plantacijos žinomos visame pasaulyje. Šią arbatą augina, surenka ir apdirba kinų fermeriai didžiulėse plantacijose, kurios driekiasi tūkstančius kvadratinių metrų aplink Hangdžou miestą. Longjing arbatos plantacijos yra ir kitose šalies provincijose, tačiau šiose apylinkėse auginama arbata vertinama labiausiai. Longjing krūmai yra nedideli, kurie susodinti eilėmis. Lygumos ir kalvos ant kurių auginama arbata atrodo įspūdingai, todėl turistai atvyksta pamatyti kaip auginama ir renkama arbata. Vaizdai, kuriuos čia pamatysite pakerės.

Longjing-Tea-Plantation p821_d20140704102201

The Bamboo World parkas

Apsilankymas The Bamboo World parke bus nepamirštamas įvykis. Tai išskirtinė vieta, kurioje auga bambukai. Taip pat čia galima pamatyti retus medžius, kurie skleidžia aromatą, magnolijas, kurių žiedai pakerėjo daugelį žmonių visame pasaulyje ir kiniškus kaštonus. The Bamboo World parkas yra Hangdžou mieste. Tai viena iš svarbiausių jo lankytinų vietų, todėl nenuostabu kodėl čia nuolat tiek daug turistų. Parke sukurta puiki atmosfera. Čia galima plaukioti upėmis ir kituose vandens telkiniuose. Bijantiems vandens siūloma leistis į pasivaikščiojimus pėsčiųjų zonomis, kurios įrengtos pagal visus aukščiausius reikalavimus. Bet kuriuo atveju The Bamboo World parkas yra puiki vieta pažinčiai su bambukų augimu.

5889759 beautiful-trees-bamboo.preview

Povandeninis Shi Chen miestas

Povandeninis Shi Chen miestas yra Džedziango provincijoje Tūkstančio salų ežere. Tai dirbtinai sukurtas ežeras, kuris savo istoriją pradėjo 1959 metais, kai buvo įrengta hidroelektrinė. Ežero dugne slepiasi tikras istorinis lobis – Shi Chen miestas. Jo architektūra išliko beveik nepaliesta laiko tėkmės, o archeologai tai vadina „laiko kapsule“. Shi Chen dažnai vadinamas „Liūto miestu“, buvo pastatytas 621 metais, kuomet valdė Tang dinastija. Šiame regione Shi Chen miestas buvo politikos, ekonomikos ir kultūros centras. Tuomet, kai buvo nuspręsta statyti hidroelektrinę, buvo priimtas ir kitas sprendimas – senovės miestą paskandinti. Tuomet miestas tapo povandeniniu, o kraštovaizdis pasikeitė kardinaliai. Dabar čia didžiulis ežeras su tūkstančiu salų. Iš tiesų salų yra 1078. Šiuo metu žinoma, kad ežeras slepia dar 3 senovės miestus.

Submerged-Shi-cheng-underwater-exploration-of-lost-ancient-Lion-City- Lion-City

Xixi nacionalinis Wetland parkas

Įstabaus grožio Xixi nacionalinis Wetland parkas labai populiarus tarp turistų. Jis skaičiuoja daugiau kaip 1800 metų istoriją. Parką rasite vykdami į vakarinę Hangdžou miesto pusę. Visa teritorija užima apie 10 kvadratinių kilometrų plotą. Tiesa, lankytojams prieinamas tik 3,46 kvadratinių kilometrų plotas. Xixi nacionalinis Wetland parkas yra vienintelis pelkių parkas visoje Kinijoje. Čia galima pamatyti pelkes kartu su miestais, kaimais ir sodais. Šioje išskirtinėje teritorijoje yra gražūs kraštovaizdžiai, ekologiški gamtos resursai ir surinkti Kinijos kultūros paveldo eksponatai. Čia yra dirbtinai sukurti ežerai ir tvenkiniai. Galima juose plaukioti su tradicinėmis kinų valtimis, kurios pagal formą vaizduoja drakoną. Taip pat čia yra ir pėsčiųjų bei dviračių takai.

Wyndham-Hangzhou-Xixi-Resort_Hangzhou-China_Airscape-Rendering 8931877067_0f03ac64d6_b

Nacionalinis arbatos muziejus

Hangdžou laikomas arbatos sostine, o šio miesto apylinkėse auginama Longjing arbata ir jos plantacijos žinomos visame pasaulyje. Visai nenuostabu, kodėl čia įkurtas Nacionalinis arbatos muziejus. Jis buvo įkurtas 1991 metais. Tai ne įprastas muziejus, kuriame yra organizuojamos ekskursijos ir lankytojų laukia ekspozicijų salės. Tai tikras arbatos kultūros centras. Čia yra nuosavos arbatos plantacijos, mokymo centras, biblioteka. Taip pat muziejuje yra kelios dešimtys arbatos gėrimo ceremonijoms skirtos salės. Šalia muziejaus yra įkurta Arbatos kultūros mokykla, kurioje mokoma kaip gaminti tikrą arbatą.

3769_603x354 140619101212-5-china-tea-tours-horizontal-large-gallery

Lyuheta pagoda

Lyuheta arba dar kitaip vadinama Šešių harmonijų pagoda stovi šiaurinėje Hangdžou dalyje. Ji buvo pastatyta 970 metais. Ta ryškus Sun dinastijos architektūros pavyzdys. Jos aukštis siekia 60 metrų. Iš pradžių pagoda atliko švyturio funkciją, tačiau atsirado pasakojimų, kad pastatas buvo skirtas atbaidyti piktuosius drakonus, kurie atplaukdavo kartu su bangomis. Verta paminėti tai, kad nesvarbu kokia tikroji paskirtis, nes Lyuheta pagoda yra vertingas architektūros paminklas. Tai gausiai turistų lankoma vieta. Ypatingai gražus vaizdas laukia visų, kurie pakils į pagodos viršų. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas.

Six_Harmonies liuhe-pagoda

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x