Anhui provincija

Anhui provincija yra rytų Kinijos dalyje. Jos sostinė – Hefei. Čia yra daug gražių vietų. Tarp jų gausu gamtos sukurtų gražių vaizdų. Taip pat yra daug architektūros ir istorijos paminklų, kurie primena apie šio regiono didingumą. Verta paminėti ir tai, kad Anhui provincija yra pati turtingiausia visoje Kinijoje pagal turistinių objektų skaičių. Kiekvienais metais turistai plūsta į šią provinciją tam, kad pamatytų žymias lankytinas vietas.

anhui1a Anhui-Village

The Bao Family Penjing sodas

The Bao Family Penjing sodas dar vadinamas tiesiog Bonsai sodu. Iš pradžių ši vieta priklausė turtingam prekybininkui, o vėliau perėjo į dabartinių šeimininkų rankas. Bao šeima stengėsi išlaikyti buvusį kurtą stilių, tik sodo teritoriją šiek tiek padidino. Šiuo metu ši vieta labai populiari. The Bao Family Penjing sodas yra didžiausias privatus botaninis sodas visoje Kinijoje, todėl į jį plūsta lankytojai iš įvairių vietų. Netrūksta čia ir bonsų gerbėjų iš viso pasaulio. Sodo teritorija užima 21 hektarą žemės ploto. Čia auga per 10 tūkstančių skirtingų augalų. The Bao Family Penjing sodas puoselėja senovės meno tradicijas auginti mažaūgius medelius. Čia yra pristatomos visos bonsų mokyklos šakos ir tradicijos.

k-yang003сад-пэнцзин-семейства-бао

Huancue kaimas

Prie Geltonųjų kalnų yra įkurtas Huancue kaimas. Jo amžius viršija 900 metų. Dėl amžiaus ir išlikusios architektūros bei tradicijų ši vieta ypatingai svarbi. Istoriniu požiūriu kaimas yra labai vertingas. Vieta labai graži: kaimą supa miškai ir kalnai. Čia dažniausiai vyrauja rūkai, o tai suteikia paslaptingumo senovinei vietai. Čia yra išlikę 137 namai, kurių istorija ne ką mažiau žavi, nei apylinkių gamta. Be to, juose iki šiol gyvena žmonės, kurie yra šį kaimą įkūrusių žmonių palikuonys. Huancue kaimą pavyko išsaugoti autentišką dėka vietos. Kaimas yra visiškai izoliuotas nuo civilizacijos. Čia nėra transporto ar prekybos kelių. Kadangi nebuvo nieko vertingo, tai kaimo niekada niekas nepuolė ir negriovė.

Hongcun 3890_603x354

Huangshan kalnas

Huangshan kalnas yra viena iš lankomiausių gamtos vietų atvykus į šią provinciją. Tam, kad pakilti į kalno viršūnę reikia turėti daug ištvermės ir drąsos. Pakilimui yra įrengti akmens laiptai. Iš viso suskaičiuojama ne mažiau kaip 60 tūkstančių granito laiptelių. Kylant į viršų galima grožėtis išskirtiniais vaizdais. Tiesa, turistams siūloma nesivarginti ir kilti į pačią viršūnę telekabina, tačiau vis dėl to daugelis pasirenka sunkesnį kelią laiptais. Tai juk Huangshan kalno išskirtinis bruožas. Huangshan kalnas kartu su čia esančia gamta priklauso draustiniui. Visa bendra teritorija užima 154 tūkstančius kvadratinių kilometrų.

touriststeps

Exif JPEG

Pianino namas

Vienas iš įdomiausių šiuolaikinės architektūros statinių yra Pianino namas. Jis yra studentų, būsimųjų architektų, darbas. Tai parodų salė, kurioje vyksta svarbūs pristatymai. Pastatas randamas Huainan mieste. Pianinas kartu su violončele puikiai dera. Tai architektūra, kuri žavi daugelį šio miesto svečių. Tame pastate, kuris atrodo kaip pianinas yra pagrindinė ekspozicijų salė, o ten, kur yra violončelės korpusas – įėjimas ir laiptinė. Visas išorės fasadas yra iš stiklo. Dienos metu pastato viduje yra labai geras apšvietimas dėka pro stiklus sklindančios natūralios dienos šviesos. Atėjus nakčiai galima ateiti pasigrožėti pastatu, kuris apšviečiamas minimaliai. Matomas tik muzikinių instrumentų neoninis kontūras.

764cd712a57d4c3ab99b203e8a7b87f2

Tunxi senovinė gatvė

Huangsha miesto centre yra Tunxi senovinė gatvė. Dėmesio verta šios vietos istorija. Tunxi senovinė gatvė skaičiuoja per 1000 metų, taigi ji svarbi ir istoriniu bei architektūriniu požiūriu. Šiuo metu ji yra svarbiausia gatvė visame šiame mieste. Dabar joje vyksta prekyba ir galima pamatyti istorinius pastatus, kurie išliko iki mūsų dienų. Tunxi senovinės gatvės ilgis siekia 823 metrus, o plotis – 8 metrus. Verta paminėti ir kitą svarbų faktą. Tunxi senovinė gatvė yra viena iš pačių seniausių visoje Kinijoje. 2009 metais ji buvo įtraukta į Kinijos istorinių ir kultūrinių gatvių dešimtuką.

img_596_d20120423154546 Tunxi_ancient_street_at_dusk

Nanjing muziejus

Nanjingo mieste yra įkurtas Nanjing muziejus. Jis buvo pastatytas 1933 metais. Suskaičiuojama per 419 tūkstančių eksponatų, kurie čia saugomi ir pristatomi lankytojams. Jie atgabenti iš įvairių Kinijos vietų. Visi jie pasakoja 50 tūkstančių metų senumo Kinijos istoriją. Nanjing muziejus yra labai gausiai lankomas turistų. Tai išskirtinė vieta.

Nanjing_Museum_big 1328586646

Įvertinkite
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Inline Feedbacks
View all comments
0
Mums svarbi jūsų nuomonė šia tema, pakomentuokite.x